Життя

Речі, для яких жінка за 30 вже дуже стара

Не робі цих фатальних помилок!

Прийшов час розставити пріоритети. Не робі цих фатальних помилок! Якщо ви жінка, то досить великі шанси на те, що всі десятиліття між 20 і 30 роками ви витратите на болісні пошуки себе. Це годину незахищеності і сумнівних рішень, страшних стажувань, поганого сексу і незрозумілих емоцій.

Якщо ви змогли пережити 20-е і при цьому не наробити фатальних помилок, не вийти заміж за психопата і не знищити свою професійну репутацію, можете вважати, що вам дуже повезло. І ви всі робили правильно.

З іншого боку, 30-ті роки — це час самореалізації. За цей період вам доведеться побудувати кар’єр єру і завести сім’я ю. Потрібно створити міцний фундамент для повноцінного дорослого життя. Тому прийшов час розставляти пріоритети. І ми тут знайшли 9 промов, для яких ви вже повинні бути занадто «старими» в 30 років.

1. Недоплачуючі роботодавці

Якщо ви знаєте, що вам платять менше, ніж колегам, які так само добре справляються, як і ви, з тими ж завданнями, то пора перестати це терпіти. І знайте начальника, який оцінить вашу працю гідно.

Проведіть власний об’єктивний аудит своєї вартості на ринку праці. І як тільки у вас в голові «справедлива» цифра, шукайте момент, щоб заявити про неї босові.

Не приймайте відмовки і не вірте корпоративним виправданням. Якщо бос не хоче платити вам стільки, скільки ви заслуговуєте, значити, заплатити хтось інший.

Насправді, немає нічого гірше для кар’єр кур’єри, ніж марнування часу в офісі, де вас не цінують, і де ви вже давно не ростете професійно.

Вам вже є 30? Прийшов час робити відповідальні вчинки і приймати серйозні рішення!

2. Нехтування своїм тілом

Всі знають, що метаболізм з роками сповільнюється. Але це не єдина поважна причина, щоб починати піклуватися про ті, що ви їсте.

Так, навряд чи від цього ви будете виглядати так само, як виглядали в 20, але дива кращою версією собі завжди можливо.

Про себе піклуватися дуже важливо, тому що тільки так можна підтримувати впевненість у собі. А вона вам знадобиться, повірте!

3. Вибачення за те, хто ви є

Я письменниця. Я амбітна. Я пристрасна. Якщо я люблю, то всім серцем. В 20 з невеликим мене часто звинувачували в тому, що я занадто мрійлива, надто імпульсивно або надмірно романтично. Альо тепер мені буквально все одне на чужі думки!

Якщо ви не відчуваєте себе добре, коли приймаєте свої власні рішення, значить, ви надто залежите від інших.

Але оточуючі нітрохи не більш надійні в своїх справах і почуттях, ніж ви. Всі ці порадники на ділі багато розбираються гірше, а не краще за вас!

Так що вам доведеться вчитися приймати рішення і нести за них відповідальність.

Робіть так, як відчуваєте самі. Тільки так ви зможете стати хорошою людиною, якій не доведеться ні за що вибачатися.

4. Суперечливі хлопці.

Коли вам 20 з невеликим, у вас повно часу, щоб витрачати його на хлопців, які співають солодкі промови, а потім роблять вигляд, що не знають, як вчинити далі.

Деякі хлопці просто не готові до романтичних відносин. Деякі не хочуть їх. Деякі не вміють прикладати зусилля. І це нормально.

Інша справа, що ви потрібно стати більш розбірливою. Якщо вам вже виповнилося 30, ві — доросла леді. Вам не потрібні «ерундовані» відносини. Піклуйтеся про свій годину. Економте сили та емоції.

Частиною вашого життя може стати тільки той, хто готовий послідовно прикладати зусилля.

5. Невпевненість щодо своєї зовнішності

У мене є нескінченне число подруг, які постійно скаржаться, що не впевнені в своїй зовнішності. Досить добре їх дупа виглядає без нижньої білизни? Чи Не занадто багато жиру на стегнах? Я відповідаю завжди одне і ті ж: «Кого це цікавить?!».

Якщо ви жінка, яка досягла 30-річного бар’єру, немає ніяких причин витрачати свій час і енергію на порівняння своїх стегон з стегнами Тейлор Свіфт. І якщо це робить ваш хлопець, то він, ймовірно, ідіот.

Ваше тіло — це храм. І старіння з них робить приблизно ті ж саме, що і з вином. Якщо ви не будете пишатися собою, то за вас цього точно ніхто робити не буде!

6. Порівняння себе з іншими

Ніколи не порівнюйте своє життя з життям інших людей. Особливо, якщо ви вже не підліток. Особливо через Facebook.

Пам ” ятайте: якщо ви думаєте про життя інших, то завжди бачите тільки одну частину історії. Швидше за все, саму кращу її частину.

Але в 30 ви повинні бути досить зрілою, щоб зрозуміти, що у кожного на планеті є свій, унікальний шлях до щастя. Безглуздо порівнювати себе з іншими дівчатами з роботи або коледжу.

7. Дешевий макіяж

Косметика високого класу може коштувати в чотири рази дорожче косметики «народних» брендів. Але якщо ви хочете виглядати ефектно, доведеться розщедритися.

Подумайте про те, що робить з вашою шкірою або з вашими очима дешевий макіяж або неякісний крем. Косметика — це те, що змушує жінку відчувати себе жінкою, а на цьому почутті економити не можна.

Заощаджуйте краще на одязі. Або на вечірках. Візьміть на себе відповідальність за свій зовнішній вигляд.

8. Розмови про минуле

Пам ” ятайте слова Емі Янга: «Я зробила все, що могла».

До біса жалю! До біса ілюзії, ніби ваше життя могло б скластися інакше, якби ви колись там нікого якийсь інший вибір. Історія не має умовного способу, тому що, прийми ві інше рішення, ви б вже стали іншою людиною. Так, ви жили іншим життям, але не факт, що такою, якою ви її собі зараз з жалями уявляєте.

У вас попереду ще маса часу, щоб побудувати своє нове життя з нуля!

9. Хлопчики без реальних робочих місць

Я все життя поважала хлопців, у яких є причина прокидатися вранці. Мені здається, що справжній чоловік повинен займатися цими справами. Якщо я зустрічаю хлопця, який одного зі мною віку, але як і раніше живе з батьками, настав час гасити світло». З ним у мене ніяких відносин не буде.

Робота — це не сексуальне слово. Але взагалі-то секс сам по собі мені вже не цікавий. Я хочу знайті того, з ким можу стати пара. З ким зможу сидіти вдома, дивитися серіали і не «паритися», що у нас немає грошей завести дітей, наприклад.

Я не довіряю хлопцям, які в 30 з невеликим все ще «шукають собі». І вам не раджу.

Я сподіваюся, що цей невеликий список змусить вас взяти, нарешті, відповідальність за своє життя і провести в найближчі роки найдивовижніше десятиліття в особистій історії!

Насолоджуйтесь своїм віком, юні дами! І не розтрачуйте свою молодість аби на що і аби кого. Рухайтеся в такт своїм власним барабану. Адже саме зараз — найкращий час у вашому житті: ваша душа в ідеальних пропорції поєднує в собі молодість і досвід.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України