Техно

LED гірлянди – свято за невисоку ціну

Різдво і Новий Рік відзначається в багатьох країнах світу. Святкову атмосферу створюють бадьорі звуки Jingle Bells і LED гірлянди, розвішані по всьому місту. Народ занурюється під загальні веселощі: купуються подарунки рідним і знайомим, і встановлюється символ новорічної ночі – ялинка. Чарівна казка створюється руками людей за допомогою яскравих вогнів. Купити прикраси не буде складно. Не тільки супермаркети і спеціалізовані магазини торгують зимовими вогнями, навіть на невеликих літаках, підприємливі люди викладають свій товар і пропонують перехожим. Перш ніж робити покупку, потрібно розібратися, що підходить саме вам.

Купити LED гірлянду якісну і недорогу

Виникає питання: «Де купити LED гірлянду?». Для жителів міст і населених пунктів відповідь очевидна – в інтернет-магазині. Зверніть увагу на компанію Ledmafia. У каталозі представлені світлодіодні товари відомих азіатських партнерів, а також вироби виробників України.

Перш ніж робити покупку, потрібно визначитися:

  • Де будуть розвішувати гірлянди. Якщо на вулиці, то необхідно звернути увагу на ступінь захисту IP, він повинен бути не менше IP44. Однак, для зручності покупців, виробники просто виділяють тип «Внутрішні», «Зовнішні».
  • Місце застосування диктує розмір виробу. Потрібно звернути увагу, що деякі вироби дозволяють нарощувати довжину, а інші – ні.
  • Який вибрати колір проводу, пропонується два варіанти: білий і чорний.
  • Де буде розташоване джерело живлення. Якщо вибираєте вироби, що працюють від мережі, переконайтеся, що досить довжини шнура і є вилка. Якщо немає – варто її купити окремо. При автономній роботі знадобляться батарейки, потрібно дізнатися які вони і чи входять в комплект.

Не зайве пам’ятати, що яскравість визначається кількістю світлодіодів на одному погонному метрі.

LED гірлянди в магазині Ledmafia

Широкий асортимент товарів дозволить вибрати LED гірлянди в магазині Ledmafia з потрібними характеристиками. На сайті компанії представлені наступні види виробів:

  • Лінійні ( «Нитка») – універсальні і найбільш затребувані елементи. Використовують для ілюмінації фасадів будівель, відкритих торгових павільйонів, залів, прикраси дерев.
  • Світлові завіси ( «Штора», «Сітка», «Дощик») використовуються там, де планується підсвітити велику площу: стіни, вікна, вітрини, балкони.
  • Фігурні ( «Зірка», «Ялинка», «Олені», «Дзвіночок», «Кульки», «Їжачки») красиво виглядають в будь-якому місці для прикраси ялинки і інтер’єру приміщення.
  • Гірлянда «Виноград» і «Крапля» – це світяться нитки, зібрані в пучок.

Слід також звернути увагу, що:

  • Вироби можуть випромінювати один колір (синій, білий, червоний та ін.) Або бути різнокольорові.
  • Мати кілька режимів робіт: постійне світіння, повільне загоряння і поступове згасання, мерехтіння.

Про всі подробиці роботи пристроїв, видах продукції можна розпитати менеджера магазина. Для цього варто зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України