Життя

Ранкові молитви на кожен день

Кожен новий день несе в собі нові труднощі, падіння і злети. Без Божого захисту нас швидше наздоганяє розчарування, смуток і біди. Молитися вранці дуже важливо, щоб на самому початку дня заручитися підтримкою Всевишнього.

Утренние молитвы на каждый день

Отче наш

Ця молитва є не просто універсальною, а обов’язковою для будь-якого віруючого християнина. Її читають не тільки перед їжею або у важкі моменти життя, але і зранку. Відкривши очі і прокинувшись від сну, присвятіть одну хвилину читанню цієї молитви, щоб віддати данину поваги до небес, адже вони пробудили вас і подарували ще один день життя. Текст молитви знайомий всім і кожному:

Отче наш, Іже п’єси на небесах! Нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, яко на небеси і на землі. Хліб наш насущний даждь нам днесь; і прости нам борги наша, якоже і ми залишаємо боржником нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Молитви на матеріальне благополуччя

Про молитви, які в силах зробити наше життя кращим, сказано багато. Але важливо також і самим йти на зустріч Богу. Адже тільки з внутрішньою готовністю і усвідомленням істинного шляху приходить допомога Небес.

Якщо ви зіткнулися з грошовими проблемами, ви теж можете звернутися за допомогою до Небес. Важливо зробити це правильно, не з жадібністю в душі, а просячи Бога про необхідне. Дізнатися про молитви на позбавлення від бідності на сайті православного монастиря.

Молитва до пресвятої Трійці

Для початку читається сам текст молитви:

Пресвята Трійцю, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наша; Владико, прости беззаконня наша; Святий, завітай і зціли немочі наша, імен Твого ради.

Потім тричі повторити: «Господи, помилуй», і завершити ранкову молитву словами «Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас і на віки віків. Амінь».

Свята Трійця — це три втілення Бога: Отець, Син і Святий Дух. Кожна з цих складових є нашим помічників в земних справах. В сукупності, Трійця — це і є Бог, тому, читаючи цю молитву, ви просите нашого Творця подарувати свою милість і пробачити вам всі ваші гріхи — ті, які вчинені навмисно, і ті, з якими впоратися вам поки не вдалося.

Молитва митаря

«Боже, милостивий будь до мене, грішного», — так звучить найпростіша з усіх оберігаючих молитов. Її добре читати не тільки вранці, але і перед будь-яким починанням, перед виходом з дому і перед важким справою.

Не варто недооцінювати ці слова і думати, що молитва тим краща, чим важча і довша. Це абсолютно не так, тому що найголовніше — це ваш духовний настрій і ваша віра, а не здатность до запам”ятовування.

Молитва До Святого Духа

«Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, Іже всюди єси і все наповняєш, Сокровище благих і життя Подавцю, прийди і вселись в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Блаженний, душі наші.»

Це проста молитва — досить рідкісна, складна для сприйняття, але дуже дієва і давня. Її можна читати перед прийомом їжі і з ранку.

Ще одна нескладна молитва, відома майже кожному християнинові:

«Святий Боже, святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас. Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.»

Першу частину до «…помилуй нас» краще читати три рази — як читається вона в церкві за правилами. Це дуже легкий молитовний текст, і саме його більшість віруючих читає з ранку і перед сном.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.