Ранкові молитви на кожен день

Кожен новий день несе в собі нові труднощі, падіння і злети. Без Божого захисту нас швидше наздоганяє розчарування, смуток і біди. Молитися вранці дуже важливо, щоб на самому початку дня заручитися підтримкою Всевишнього.

Отче наш

Ця молитва є не просто універсальною, а обов’язковою для будь-якого віруючого християнина. Її читають не тільки перед їжею або у важкі моменти життя, але і зранку. Відкривши очі і прокинувшись від сну, присвятіть одну хвилину читанню цієї молитви, щоб віддати данину поваги до небес, адже вони пробудили вас і подарували ще один день життя. Текст молитви знайомий всім і кожному:

Отче наш, Іже п’єси на небесах! Нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, яко на небеси і на землі. Хліб наш насущний даждь нам днесь; і прости нам борги наша, якоже і ми залишаємо боржником нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Молитви на матеріальне благополуччя

Про молитви, які в силах зробити наше життя кращим, сказано багато. Але важливо також і самим йти на зустріч Богу. Адже тільки з внутрішньою готовністю і усвідомленням істинного шляху приходить допомога Небес.

Якщо ви зіткнулися з грошовими проблемами, ви теж можете звернутися за допомогою до Небес. Важливо зробити це правильно, не з жадібністю в душі, а просячи Бога про необхідне. Дізнатися про молитви на позбавлення від бідності на сайті православного монастиря.

Молитва до пресвятої Трійці

Для початку читається сам текст молитви:

Пресвята Трійцю, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наша; Владико, прости беззаконня наша; Святий, завітай і зціли немочі наша, імен Твого ради.

Потім тричі повторити: «Господи, помилуй», і завершити ранкову молитву словами «Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас і на віки віків. Амінь».

Свята Трійця — це три втілення Бога: Отець, Син і Святий Дух. Кожна з цих складових є нашим помічників в земних справах. В сукупності, Трійця — це і є Бог, тому, читаючи цю молитву, ви просите нашого Творця подарувати свою милість і пробачити вам всі ваші гріхи — ті, які вчинені навмисно, і ті, з якими впоратися вам поки не вдалося.

Молитва митаря

«Боже, милостивий будь до мене, грішного», — так звучить найпростіша з усіх оберігаючих молитов. Її добре читати не тільки вранці, але і перед будь-яким починанням, перед виходом з дому і перед важким справою.

Не варто недооцінювати ці слова і думати, що молитва тим краща, чим важча і довша. Це абсолютно не так, тому що найголовніше — це ваш духовний настрій і ваша віра, а не здатность до запам”ятовування.

Молитва До Святого Духа

«Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, Іже всюди єси і все наповняєш, Сокровище благих і життя Подавцю, прийди і вселись в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Блаженний, душі наші.»

Це проста молитва — досить рідкісна, складна для сприйняття, але дуже дієва і давня. Її можна читати перед прийомом їжі і з ранку.

Ще одна нескладна молитва, відома майже кожному християнинові:

«Святий Боже, святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас. Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.»

Першу частину до «…помилуй нас» краще читати три рази — як читається вона в церкві за правилами. Це дуже легкий молитовний текст, і саме його більшість віруючих читає з ранку і перед сном.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh