Техно

Як вибрати автоматичні ворота з розумом

Автоматичні ворота – це зручне і надійне винахід. Завдяки сучасної технічної думки, набагато зручніше стало жити і власникам гаражів, і власникам складських та технічних приміщень, і мешканців приватних будинків. Зручність управління і використання, безпека, захист від злому, широкий вибір як за характеристиками, дизайном, так і за ціною, – все це можна сказати про асортименті автоматики для воріт, яку можна придбати нині у магазинах компанії VSV.

автоматичні ворота для вашого гаража
автоматичні ворота для вашого гаража

Прямої відповіді на запитання «Які ворота краще?» немає. Все залежить від бажань замовника та умов установки. Не скрізь можна помістити розпашні ворота, буває нікуди поставити відкатні, на огорожу ділянки ніяк не встановиш рулонні… У чому принципова технологічна різниця між ними?

У відкатних воріт полотно від’їжджає убік уздовж стіни або огорожі. У секційних воріт – заїжджає по напрямних до стелі. Секції воріт – в 50-60 сантиметрів заввишки, а товщиною від 4 до 8 сантиметрів. А підйомно-поворотні ворота також виявляються під стелею, але переміщаються туди єдиним блоком, а не секціями.

Рулонні ворота згортаються в короб над входом – головна перевага їх перед орними і розсувними воротами в тому, що вони закривають отвір без всяких щілин, до самої землі. Розпашні ворота – це, по суті, дві стулки, що відкриваються з допомогою двох електроприводів усередину або назовні. Такі ворота ви можете переглянути та придбати на сайті компанії VSV в розділі “Цена гаражные ворота“. Перед покупкою радимо звернутися до спеціаліста компанії.

Види автоматичних воріт

Що потрібно знати, вибираючи автоматичні ворота

Найперше при виборі це звичайно якість виготовлення. Вартість та якість помітно різняться в залежності від країни-виробника. Наприклад, для гаража гарні так як німецькі та італійські виробники, а ось для в’їзних воріт під наш клімат більше підходять італійські ворота. Також є ворота вітчизняного виготовлення з імпортних матеріалів.

Можна виділити три типи:

– імпортна збірка
– вітчизняна складання з імпортних матеріалів і комплектуючих (німецькі, канадські, голландські, італійські, іспанські, американські)
– вітчизняна збірка з вітчизняних матеріалів

При виборі різних конструкцій потрібно звертати увагу на окремі моменти. У орних повинні бути хороші надійні петлі. Для відкатних воріт важлива достатня ширина гаража – вона повинна дозволяти повністю викотити полотно воріт за отвір. А для складних воріт потрібно досить високе приміщення і вільний рівна стеля.

Важливо звернути увагу на те, щоб механізму воріт була захист від зіткнення з перешкодою (дуже неприємно буде пошкодити машину з-за не вчасно зачинених воріт!)

Також, щоб уникнути гуркоту, бажано щоб електропривод м’яко уповільнював свій хід в кінці траєкторії. А якщо у вас немає ще однієї двері в приміщення, потрібно перевірити чи є у воріт пристрій розблокування, щоб ви могли потрапити всередину, якщо відключать електрику.

Встановлювати ворота в приміщенні можна хоч взимку, хоч влітку, на будь-якому етапі внутрішньої обробки. Щоб встановити автоматичні ворота самостійно, варто для початку подивитися, як це роблять професійні монтажники (хоча б на відео). Потрібно поштукатурити проріз, все ретельно виміряти: ширина, висота, відстань від краю отвору до стіни, відстань від стелі до отвору, глибина приміщення. Ну і, зрозуміло, суворо дотримуватися інструкції виробника. А якщо ви все ж не готові до такої відповідальності, краще зверніться до професіоналів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.