Техно

Quadsat збирає 9,6 мільйона доларів на дрони для тестування антен

15 березня данський стартап Quadsat повідомив, що зібрав 9 мільйонів євро (9,6 мільйона доларів) для розширення бізнесу, який використовує безпілотники як резервні супутники для тестування та калібрування антен на землі.

Раунд серії А очолював британський інвестор на ранній стадії IQ Capital, заявив генеральний директор Quadsat Йоакім Еспеланд під час конференції Satellite 2023.

IQ Capital є новим інвестором Quadsat, який каже, що його квадрокоптери, оснащені спеціальними радіочастотними (РЧ) корисними навантаженнями, можуть більш ефективно перевіряти наземні сегменти поза лабораторними умовами.

Еспеланд сказав, що всі існуючі інвестори стартапу також брали участь в останньому раунді фінансування, включаючи британську фірму венчурного капіталу Seraphim Space, датський державний фонд Vækstfonden та інвесторів-ангелів Торбена Фрігаарда Расмуссена та Хельге Мунка.

З моменту заснування в 2017 році Quadsat залучив 12,5 мільйонів євро від венчурного капіталу, або 16 мільйонів євро з урахуванням державних грантів.

Кошти допоможуть прискорити виробництво готових до польоту комплектів для тестування антен підприємства та дозволять їм охоплювати різні діапазони частот.

Замовники можуть самостійно використовувати ці комплекти сьогодні для антен, що працюють в X -і Ku-діапазонах; однак, діапазон Ka та інші частоти наразі потребують наявності інженера Quadsat.

Quadsat також прагне розширити свої послуги з тестування безпілотників на інші наземні радіочастотні системи, такі як радари, які використовуються на кораблях ВМС.

Кораблі ВМС сьогодні повинні відправлятися в певні місця, щоб перевірити свої радіочастотні системи, і в європейському регіоні їх лише кілька, сказав Еспеланд.

Це може бути «досить дорогим, якщо ви Данія і у вас є кораблі там або в Гренландії», сказав він, де немає відповідних місць.

«Ми пропонуємо модель заміни, коли ми приходимо на корабель, а не судно» на місці тестування.

Quadsat вже випробував свою послугу з Королівським флотом Данії та сподівається поширитися на інші країни Європи та інших країн.

Супутникові оператори, які використовували дрони Quadsat для тестування антен, включають Eutelsat і SES на геостаціонарній орбіті (GEO) і OneWeb на низькій навколоземній орбіті.

Раніше цього місяця система перевірки антен, яка використовується операторами GEO, оголосила, що почне приймати вимірювання наземних станцій від дронів, що, за словами Еспеланда, допоможе Quadsat розширити свою діяльність на міжнародному рівні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України