Техно

Компанія Voyager Space купує ZIN Technologies для підтримки розробки Starlab

Voyager Space придбав інженерну компанію ZIN Technologies, щоб допомогти накопичити досвід, необхідний для комерційної космічної станції Starlab.

13 березня компанія Voyager оголосила про придбання компанії ZIN Technologies у Клівленді за нерозголошену суму. ZIN відомий обладнанням для дослідження мікрогравітації, яке вона досліджувала на космічних човниках, Міжнародній космічній станції та інших платформах, а також іншим обладнанням для космічних польотів.

«Вони дуже досвідчені, особливо в царині космічних станцій», — сказав в інтерв’ю Метью Кута, президент і головний операційний директор Voyager. Це включає понад 50% дослідницького обладнання на станції, а також обладнання для моніторингу безпеки та здоров’я. «Насправді немає іншої компанії у світі, яка б мала таку ж спадщину космічної станції та довіру».

Цей досвід, за його словами, добре вплине на плани Voyager щодо комерційної космічної станції Starlab. «Вояджер» є однією з трьох компаній, які отримали нагороди NASA наприкінці 2021 року за початок проектування комерційних космічних станцій, які агентство сподівається підготувати до кінця цього десятиліття, щоб дозволити йому перейти з МКС.

Купівля компанії, за його словами, дозволяє Voyager перенести досвід ZIN в компанію, а просто працювати з ними як постачальником. «Ми все одно працювали з ними над Starlab», — сказав він. «Для нас це спосіб знизити ризик для нашого ланцюжка поставок, оскільки ми впровадили це в компанію».

У прес-релізі, в якому повідомляється про придбання, Voyager є найбільшою угодою з 2020 року. Кута уточнив, що йдеться про розмір компанії, оскільки в ZIN працює від 250 до 300 співробітників.

За його словами, робота над Starlab йде добре. У січні Voyager оголосив, що підписав нове партнерство з Airbus Defense and Space для надання технічної експертизи для Starlab. Airbus витіснив Lockheed Martin як головного партнера Voyager по проекту.

«Вони є нашим основним партнером», — сказав він про Airbus, але додав, що Lockheed все ще відіграватиме роль постачальника в проекті. «Двома основними партнерами є Voyager і Airbus».

Він сказав, що «Вояджер» спостерігав значний попит на Starlab з боку NASA, а також нинішніх західних партнерів МКС. «Комерційне обґрунтування — це те, що нас не дуже хвилює», — сказав він.

Наприкінці 2019 року компанія Voyager Space зміцнилася завдяки серії придбань, зокрема Altius Space Machines, Nanoracks, Pioneer Astronautics, Space Micro, The Launch Company та Valley Tech Systems. Space Micro був останнім придбанням Voyager до ZIN у листопаді 2022 року.

Кута повідомив, що Voyager розгляне додаткові придбання, щоб розширити свої можливості, необхідні для Starlab. «Те, на чому ми справді зосереджені тут, — це знайти найефективніший і найшвидший спосіб дістатися з місця, де ми перебуваємо, до Starlab на орбіті», що буде поєднанням внутрішнього розвитку та субпідряду.

«Є кілька компаній, які нам може бути доцільно придбати», — сказав він, додавши, що будь-які такі придбання, ймовірно, не відбудуться раніше другої половини року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України