Авторські статті

Путін змінив гасла «лише б не було війни» на «можемо повторити», – Портніков

Вислів про те, що «для Росії війна – мати рідна» набуває нові значення. Як не дивно, але в повоєнні роки радянські люди, незважаючи на помпезність святкувань комуністичної верхівки, відзначали закінчення війни, як сьогодні відзначають всі цивілізовані народи світу – зі сльозами на очах, промовляючи про себе: «лише б не було війни, лише б цей жах ніколи більше не повторився». Про це у своєму блозі пише журналіст Віталій Портников.

За його словами, сьогодні ж Росія перетворилася на країну-монстра, яка влаштовує гуляння на кістках своїх співгромадян. Росіяни вже відзначають свято 9 Травня зовсім не так, як прадіди, оплакуючи загиблих. Сьогодні в моді нове гасло «можемо повторити!».

Портніков зазначає, що «можемо повторити!» – це вже про Грузію, а потім і про Україну. За словами публіциста, люди, які радіють, що можуть заподіяти комусь біль, влаштувати горе нагадують просто божевільних, до яких приходить розуміння лише тоді, коли вони самі стоять біля безіменних могил, у яких лежати так звані «визволителі» Донбасу чи Південної Осетії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.