Авторські статтіНовини з Австрії

В Австрії вперше за 27 років можуть збільшити субсидії на надання психотерапевтичної допомоги

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), 25 відсотків населення Європи хоча б раз у своєму житті відчували або страждали розладом психіки в тій чи іншій мірі. В Австрії таких людей рівно половина.

Щорічно в Австрії близько 250 тисяч людей потребують медичної допомоги через розлади психіки. Кожному з них потрібно психотерапевтична допомога, але десятки тисяч жителів Австрії не можуть її собі дозволити через дорожнечу таких послуг, оплату яких не покриває страховка.

Як повідомляється, вперше за останні 27 років сума субсидій, спрямованих на компенсацію витрат по наданню послуг психотерапевтичної допомоги, може бути збільшена з 21 євро до 28 за один сеанс терапії, при реальній вартості сеансу від 60 до 130 євро. Затія ця може обійтися в 70 мільйонів євро в рік. Втім, великі обсяги інвестування Австрії в психотерапію в даний час роблять її одним із лідером у цій сфері охорони здоров’я серед інших країн, а кількість пенсій, призначених із-за психічних захворювань в останні роки в Австрійській республіці помітно зменшилася.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.