Кількість австрійців, які підлягають призову на військову службу, суттєво скоротилася

Збройні сили Австрії відчувають брак новобранців. Причиною того є непридатність молодих людей до служби в армії і суттєве скорочення кількості підлягають призову громадян.

Число молодих людей, які могли б служити на військовій або цивільній службі, за останні десять років в Австрії різко скоротилося. Основною причиною цього є зниження народжуваності в 90-х роках минулого століття, а також збільшення кількості призовників не придатних до несення військової служби з 17 до 26 відсотків за період з 2004 по 2017 роки.

Якщо в 2008 році кількість молодих людей, народжених у 1990 році, які досягли призовного віку, становила 47 811 чоловік, то в 2017 році кількість осіб, які досягли призовного віку, скоротилося до 38 840 осіб, з них 10 204 (26,3 відсотка) визнані не придатними до проходження військової служби, тоді як у 2008 році таких було лише 23 відсотки.

Як зазначається, що основними причинами перешкоджають службі в армії, є розлади психіки і психологічна нестійкість. У 2017 році на них припадає майже тридцять відсотків непридатних до проходження військової служби. Захворювання кістково-м’язової системи стали перешкодою у 18 відсотках випадків звільнення від військової служби, 8 відсотків малі захворювання травної системи, включаючи надмірну і недостатню масу тіла, а також проблеми із зором.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Австрії Маріо Кунасек (АПС) назвавши неправильним рішення про скорочення обов’язкової служби в армії з восьми до шести місяців, яке було прийнято під час перебування екс-міністра оборони Гюнтера Платера (?VP).

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh