Авторські статтіНовини з Австрії

Кількість австрійців, які підлягають призову на військову службу, суттєво скоротилася

Збройні сили Австрії відчувають брак новобранців. Причиною того є непридатність молодих людей до служби в армії і суттєве скорочення кількості підлягають призову громадян.

Число молодих людей, які могли б служити на військовій або цивільній службі, за останні десять років в Австрії різко скоротилося. Основною причиною цього є зниження народжуваності в 90-х роках минулого століття, а також збільшення кількості призовників не придатних до несення військової служби з 17 до 26 відсотків за період з 2004 по 2017 роки.

Якщо в 2008 році кількість молодих людей, народжених у 1990 році, які досягли призовного віку, становила 47 811 чоловік, то в 2017 році кількість осіб, які досягли призовного віку, скоротилося до 38 840 осіб, з них 10 204 (26,3 відсотка) визнані не придатними до проходження військової служби, тоді як у 2008 році таких було лише 23 відсотки.

Як зазначається, що основними причинами перешкоджають службі в армії, є розлади психіки і психологічна нестійкість. У 2017 році на них припадає майже тридцять відсотків непридатних до проходження військової служби. Захворювання кістково-м’язової системи стали перешкодою у 18 відсотках випадків звільнення від військової служби, 8 відсотків малі захворювання травної системи, включаючи надмірну і недостатню масу тіла, а також проблеми із зором.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Австрії Маріо Кунасек (АПС) назвавши неправильним рішення про скорочення обов’язкової служби в армії з восьми до шести місяців, яке було прийнято під час перебування екс-міністра оборони Гюнтера Платера (?VP).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.