ЄС|NATO

Путіну не щастить навіть з погодою

Сьогодні у нас видався просто прекрасний день! Тепло, сонячно – ледве чи ні ще одне «бабине літо»! Ну і, звичайно, це досить незвичайна теплінь для листопада …

Із задоволенням прогулявся з-годинку на вулиці після обіду. Благо, що неподалік від будинку скверик. До того ж, під час цієї прогулянки мене відвідала цікава, як мені здається, і приємна думка – незважаючи на те, що при цьому згадав про Путіна, «Газпром» і деякі інші  моменти. Хочу зараз поділитися нею.

Отже, в Україні сьогодні надзвичайно тепло. Як прийнято говорити у синоптиків, температура набагато перевищує звичну для даного періоду норму. Але несподівано тепла пора видалася нині не тільки у нас, а й у всій Європі.

У зв’язку з чим мене і осяяла думка, що раз так, то, значить, споживання газу для опалення осель громадян та інших опалювальних будівель в нашій країні і в європейських країнах сьогодні набагато менше звичайного. Оскільки ж газ в Україну і в багато держави Європи (і не лише Європи) поставляє російський «Газпром», то він зараз зазнає збитків.

Спеціально відкрив газпромівський сайт, щоб подивитися, в які саме європейські та інші країни, і скільки саме поставляє газу.

А ще відкрив синоптичний сайт, щоб побачити, яка сьогодні температура в країнах, які споживають російський газ.

І от мені відкрилася така картина (подаю першу десятку).

На першому місці за обсягами спожитого російського газу в минулому році була Німеччина – 41,0 млрд кубометрів. А температура сьогодні в Берліні – + 13 градусів (і сонячно).

На другій позиції Туреччина – 26,7 млрд кубометрів. В Анкарі сьогодні + 17.

На третьому місці йде Україна – 25,8 млрд кубометрів. Температура сьогодні в Києві була +14, у Харкові – + 13, у Львові – + 21, в Одесі – + 13.

На четвертому місці Італія – 25,3 млрд кубометрів, в Римі + 20.

На п’ятому Білорусь – 19,8 млрд кубометрів, Мінськ + 13.

На шостому Великобританія – 16,6 млрд кубометрів, Лондон + 14.

На сьомому Польща – 12,9 млрд кубометрів, Варшава + 9.

На восьмому Франція – 8,6 млрд кубометрів, Париж + 14.

На дев’ятому Чехія – 7,9 млрд кубометрів, Прага + 12.

На десятому Угорщина – 6,0 млрд кубометрів, Будапешт + 14.

При цьому на найближчі, як мінімум, 10 днів в Україні збережеться досить тепла погода. Треба думати, в Європі теж.

Загалом, не щастить з погодою в листопаді «Газпрому», російській економіці і особисто р Путіну.

Причому, не везе Росії і Путіну останнім часом не тільки з погодою, але і з багатьма іншими речами.

Зокрема, починаючи з червня поточного року стрімко понеслися вниз ціни на нафту – з 115 дол за барель до 82 дол. Також дуже швидко скорочуються останнім часом золотовалютні резерви РФ. Ще сповільнилося до нуля зростання ВВП, а вже наступного року російська економіка піде в мінус. При цьому практично щодня б’є всі нові антирекорди девальвації рубль, скаче інфляція, знижуються реальні доходи росіян і т. Д., І т. П.

При всьому при цьому днями російська соціологічна служба Левада-Центр повідомила, що росіяни, нарешті, стали критичніше ставитися до політики Путіна в Україну. Також за останній місяць значно збільшилася частка тих, хто бачить відповідальність Росії за кровопролиття на Донбасі.

Джерело:  Экономика от Пророка

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.