ЄС|NATO

«Кримнаш» еволюціонує

Еволюція Кримнаша моїми очима. Сьогодні до мене одізвався старий знайомий, з яким я не спілкувався практично з весни. Тобто, ми перетинались і пізніше, але замість поговорити получалось так: він вмикав грампластинку з голосом телезвізди Кісільова, я швидко стомлювався перекрикувати грампластинку і припиняв випадкове спілкування.

І от на днях він почав мене активно шукати. (Слід віддати йому належне – це доволі складно, але він упоравсь). Ми зустрілись, він сидів і дививсь мені в очі з розумінням. Я торкнувсь старих тем, пригадав кілька нових, і щось увесь час насторожувало. Адже замість завченних з весни речегасел, на кшталт “Зато Крим Наш”, “Путін бог войни”, я здіймаючи очі до очей, бачив дивно розуміючий погляд. Він кивав, піддакував і іноді навіть перебивав, вставляючи потрібне слово.

Нарешті пролунала й причина таємничої поведінки.

– Займі двєсті рублєй. Пажалуста. Больше нє у ково папрасіть.

Я гордо піднявсь і стряхнув незвідки взявшоюся левовою гривою. Я сказав йому:

– Хочу запам’ятати твій запопадливий блищик у очах. Краще давай розстанемось на тій ноті, що я – колись, може бути, у гарному настрої, – віддам тобі свої двєсті рублєй, під виглядом, що їх запозичив. Ніж подарувати тобі гроші зараз і знов півроку слухати те, що вже чув.

Мою пропозицію він прийняв з розумінням.

Завжди давайте шанс людям, друзі.

Дописувач: Ali Tatar-zade

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.