Авторські статті

Путінський режим за своєю суттю є режимом сталінським, він успадкував основи тієї диктатури і намагається поширити її на постсовєцький простір

“Становище України сьогодні надскладне, а питання безпеки стоїть надзвичайно гостро. Сполучені Штати Америки нині зайняли найрадикальнішу позицію щодо російської агресії. Бо дії Росії ламають усю структури міжнародних відносин, яка склалися після Другої Світової війни. Це означає презирство до міжнародного права, наближення періоду хаосу та занепаду цивілізацій.

Головна причина чому таке відбувається з Україною і, зокрема, Кримом полягає у тому, що путінський режим за своєю суттю є режимом сталінським, він успадкував основи тієї диктатури і намагається поширити її на постсовєцький простір. А комуністи свого часу багато зла зробили усьому світу, зокрема й українцям, тож маємо це на увазі”, – таке 14 березня 2014 року під час засідання Верховної Ради України заявив депутат від фракції ВО “Свобода” Олександр Шевченко.

Націоналіст також зазначив, що успіх Революції Гідности загрожує режиму Путіна в Росії, тому існує велика ймовірність, що він не зупиниться на Кримові, а спробує захопити південно-східні регіони України і навіть Київ. “Вкрай необхідно вживати заходів для захисту нашої Батьківщини. А нині в парламенті розглядаються вкрай дріб’язкові питання, тому і не можемо згрупуватися самі та згрупувати народ навколо нас. Небезпека існує неймовірна, а парламентська влада, як бачимо сьогодні, вже ізольована, бо “регіонали” з комуністами саботують засідання Верховної Ради, що унеможливлює нормальну роботу”, – зауважив Олександр Шевченко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.