Авторські статті

Термінове відновлення української армії – шанс захистити державу від загарбницької Росії

Держава без потужної армії – беззахисна держава, яка у разі небезпеки може лише сподіватися на допомогу інших країн. Сьогодні, на жаль, такою є Україна. Очевидно, що Янукович за вказівкою Путіна давно почав реалізовувати бандитський московський план захоплення наших земель, для чого і розпустив велику частину вітчизняної армії. Зараз ми й близько не маємо таких потужних збройних сил, з якими можна було б самотужки протистояти Росії, яка незаконно вводить свої війська в Україну і розширює масштаби дислокації своїх військових на теренах нашої держави.

Днями в.о. міністра оборони України Ігор Тенюх повідомив, що загальна чисельність наших сухопутних військ становить 41 тисячу військовослужбовців, із них у мирний час повинні бути готові 20 тисяч, однак реально зараз готові лише шість тисяч, а цю кількість у декілька разів перевищує чисельність угруповань російських військ.

Тому, передусім, перед новим керівництвом країни стоїть завдання якомога швидшого відродження української армії і забезпечення гідного вишколу наших хлопців та чоловіків, а завдання громадян – не боятися випробувань, небезпеки і без роздумів виступати на захист своєї Батьківщини, своїх родин та сімей. Кожна людина повинна тверезо мислити і розуміти, що ми перші маємо стати на оборону рідного краю. Ніхто не буде нас захищати, якщо ми сидітимемо склавши руки і будемо байдужими.

Надалі українці не повинні допустити, щоби за будь-якої влади військові сили України зменшувалися. Не можна послаблювати армію держави, особливо, якщо сусідом є така країна, як Росія, яка завжди мала непоміркований апетит на нашу територію, здавна намагалася захоплювати чужі землі та створювати диктаторську імперію, а її керівники, не зважаючи на ціну людського життя, ідуть на все, щоби максимально прибрати владу в свої руки. Відновимо вітчизняну армію, аби було кому стояти на сторожі України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.