Термінове відновлення української армії – шанс захистити державу від загарбницької Росії

Держава без потужної армії – беззахисна держава, яка у разі небезпеки може лише сподіватися на допомогу інших країн. Сьогодні, на жаль, такою є Україна. Очевидно, що Янукович за вказівкою Путіна давно почав реалізовувати бандитський московський план захоплення наших земель, для чого і розпустив велику частину вітчизняної армії. Зараз ми й близько не маємо таких потужних збройних сил, з якими можна було б самотужки протистояти Росії, яка незаконно вводить свої війська в Україну і розширює масштаби дислокації своїх військових на теренах нашої держави.

Днями в.о. міністра оборони України Ігор Тенюх повідомив, що загальна чисельність наших сухопутних військ становить 41 тисячу військовослужбовців, із них у мирний час повинні бути готові 20 тисяч, однак реально зараз готові лише шість тисяч, а цю кількість у декілька разів перевищує чисельність угруповань російських військ.

Тому, передусім, перед новим керівництвом країни стоїть завдання якомога швидшого відродження української армії і забезпечення гідного вишколу наших хлопців та чоловіків, а завдання громадян – не боятися випробувань, небезпеки і без роздумів виступати на захист своєї Батьківщини, своїх родин та сімей. Кожна людина повинна тверезо мислити і розуміти, що ми перші маємо стати на оборону рідного краю. Ніхто не буде нас захищати, якщо ми сидітимемо склавши руки і будемо байдужими.

Надалі українці не повинні допустити, щоби за будь-якої влади військові сили України зменшувалися. Не можна послаблювати армію держави, особливо, якщо сусідом є така країна, як Росія, яка завжди мала непоміркований апетит на нашу територію, здавна намагалася захоплювати чужі землі та створювати диктаторську імперію, а її керівники, не зважаючи на ціну людського життя, ідуть на все, щоби максимально прибрати владу в свої руки. Відновимо вітчизняну армію, аби було кому стояти на сторожі України.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh