Авторські статті

Слід унеможливити розв’язання війни на внутрішньому фронті

У такий, час який ми переживаємо сьогодні, без перебільшення, твориться історія. Світ, можливо, і зупиниться на грані Третьої світової війни, але нам важливо не дати переступити цю грань ще й у середині країни. Адже одна справа дати відсіч агресору і виграти визвольні змагання проти ворога, а инша – не дати розв’язати війну на внутрішньому фронті. Громадянської війни Україна не витримає. Зовнішню агресію ми відіб’ємо, подолаємо і однозначно вийдемо з неї переможцями. Тому концентрація всіх зусиль, віра у власні сили, розрахунок виключно на внутрішні ресурси, відмова від взаємного поборювання, дисципліна – це запорука нашої перемоги завтра.

Про це 14 березня 2014 року у виступі на засіданні Верховної Ради України заявив народний депутат-свободівець Юрій Михальчишин.

Націоналіст акцентував на тому, що на Україну наступ ворога зараз відбувається не лише зовні – він намагається знищити українську державу ще й зсередини, ведучи наступ різними колонами.

“У час, коли під загрозою перебуває саме існування України, слід дати категоричну, тверду і безкомпромісну оцінку тому, що направду відбувається в усіх царинах українського державного і суспільного будівництва. Тоді, коли зараз вирішується доля територіяльної цілісности нашої держави, у нас на Слобожанщині організовують українську Вандею – бастіон контрреволюції.

Якщо свого часу в період громадянської війни в Іспанії генерал Франко наступав на Мадрид чотирма колонами і казав, що в нього є п’ята колона в середині Мадриду, то в нас ситуація значно складніша. У нас шоста колона працює в українському телерадіоетері. Сьома колона працює в українських правоохоронних органах і спецслужбах, які потурають діям російських екстремістів і бойовиків. Восьма – у стінах українського парламенту, саботуючи його роботу в цей доленосний для нації час. Дев’ята колона працює в економіці – вона паралізує господарку і перешкоджає національній мобілізації, таким чином роззброюючи націю перед вирішальним протистоянням із зовнішнім ворогом. Десята колона працює щодня серед звичайних громадян України, сіючи паніку, недовіру, страх, відчай, розчарування, розбрат, анархію і махновщину”, – наголосив парламентар.

За словами Юрія Михальчишина, в цій ситуації, мабуть, як ніколи, зараз на порядку денному є концентрація всіх зусиль. Депутат також висловив упевненість у тому, що провідником всієї нації в боротьбі за збереження української державности є прості українці, які вже зараз демонструють свою відданість Україні.

“Так, сьогодні в України немає ані Богдана Хмельницького, який розпочав визвольні змагання, немає Симона Петлюри, ні Степана Бандери, ні Романа Шухевича. Однак Україна вступила в той час, коли пересічний українець демонструє подиву гідну відданість своєму обов’язку, демонструє патріотизм, демонструє безкорисне і безстрашне бажання захищати Батьківщину, в яку вже перестали вірити ті, хто клянеться її ім’ям із високих трибун. Тому, мабуть, сьогодні головним вождем українців у третій і переможній визвольній війні буде звичайний українець – український підприємець, студент, військовик, селянин, інтелігент, письменник – усі ті, хто готові гуртувати й об’єднувати українців під знаменом кольору неба і кольору сонця”, – заявив свободівець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.