Слід унеможливити розв’язання війни на внутрішньому фронті

У такий, час який ми переживаємо сьогодні, без перебільшення, твориться історія. Світ, можливо, і зупиниться на грані Третьої світової війни, але нам важливо не дати переступити цю грань ще й у середині країни. Адже одна справа дати відсіч агресору і виграти визвольні змагання проти ворога, а инша – не дати розв’язати війну на внутрішньому фронті. Громадянської війни Україна не витримає. Зовнішню агресію ми відіб’ємо, подолаємо і однозначно вийдемо з неї переможцями. Тому концентрація всіх зусиль, віра у власні сили, розрахунок виключно на внутрішні ресурси, відмова від взаємного поборювання, дисципліна – це запорука нашої перемоги завтра.

Про це 14 березня 2014 року у виступі на засіданні Верховної Ради України заявив народний депутат-свободівець Юрій Михальчишин.

Націоналіст акцентував на тому, що на Україну наступ ворога зараз відбувається не лише зовні – він намагається знищити українську державу ще й зсередини, ведучи наступ різними колонами.

“У час, коли під загрозою перебуває саме існування України, слід дати категоричну, тверду і безкомпромісну оцінку тому, що направду відбувається в усіх царинах українського державного і суспільного будівництва. Тоді, коли зараз вирішується доля територіяльної цілісности нашої держави, у нас на Слобожанщині організовують українську Вандею – бастіон контрреволюції.

Якщо свого часу в період громадянської війни в Іспанії генерал Франко наступав на Мадрид чотирма колонами і казав, що в нього є п’ята колона в середині Мадриду, то в нас ситуація значно складніша. У нас шоста колона працює в українському телерадіоетері. Сьома колона працює в українських правоохоронних органах і спецслужбах, які потурають діям російських екстремістів і бойовиків. Восьма – у стінах українського парламенту, саботуючи його роботу в цей доленосний для нації час. Дев’ята колона працює в економіці – вона паралізує господарку і перешкоджає національній мобілізації, таким чином роззброюючи націю перед вирішальним протистоянням із зовнішнім ворогом. Десята колона працює щодня серед звичайних громадян України, сіючи паніку, недовіру, страх, відчай, розчарування, розбрат, анархію і махновщину”, – наголосив парламентар.

За словами Юрія Михальчишина, в цій ситуації, мабуть, як ніколи, зараз на порядку денному є концентрація всіх зусиль. Депутат також висловив упевненість у тому, що провідником всієї нації в боротьбі за збереження української державности є прості українці, які вже зараз демонструють свою відданість Україні.

“Так, сьогодні в України немає ані Богдана Хмельницького, який розпочав визвольні змагання, немає Симона Петлюри, ні Степана Бандери, ні Романа Шухевича. Однак Україна вступила в той час, коли пересічний українець демонструє подиву гідну відданість своєму обов’язку, демонструє патріотизм, демонструє безкорисне і безстрашне бажання захищати Батьківщину, в яку вже перестали вірити ті, хто клянеться її ім’ям із високих трибун. Тому, мабуть, сьогодні головним вождем українців у третій і переможній визвольній війні буде звичайний українець – український підприємець, студент, військовик, селянин, інтелігент, письменник – усі ті, хто готові гуртувати й об’єднувати українців під знаменом кольору неба і кольору сонця”, – заявив свободівець.

Comments

0 comments

One comment

  1. Шов би ти Юрчик далi корови пасти,та гiмна з пiд свинi прибирати.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh