ЄС|NATO

Путін зараз веде в Україні оборонну війну – експерт

  Російський письменник-історик, колишній радянський контррозвідник Віктор Суворов:

Справа ось у чому, всі війни Радянського Союзу, які він вів, і всі дії за кордоном, це були оборонні війни …
Ви будете протестувати, а я зараз доведу свою думку. Справа в тому, що нормальна людська життя було небезпечним прикладом для народів Радянського Союзу, і нашим вождям треба було знищити ось цю базу для порівняння, щоб ніхто не бачив хороше життя за кордоном.

Так от, саме існування нормальних держав з нормальною економікою служило свого роду заразливим прикладом для нашого народу, ми дивилися на життя в сусідніх країнах і задавали питання: а чому у нас не так, як у них? Так от, всіх їх треба було знищити, от їх знищити, щоб у нас комунізм зберігся. Тобто, ми захищали свій комунізм війнами, давили поляків, давили східних німців, давили угорців. Це були оборонні війни.

І я кажу, що Путін зараз веде в Україні оборонну війну. Бо приклад Майдану заразливий для російського народу, російський народ може поставити запитання: а чому у нас злодії не сидять?

Кожен, хто не здатний навести порядок в своєму домі, шукає зовнішні пояснення для внутрішніх проблем. Путін не здатний вирішити внутрішні проблеми, тому він шукає якісь зовнішні причини, через що все не так. Він же не може сказати, що я дурень, маючи мільярди, мільярди і мільярди … (коли він прийшов, ціна на нафту за бочку, подивіться, перевірте, 1999 рік – там було і 7 доларів за бочку, 10, 14 до 20 ціна бовталася ). І Росія на це жила. Зараз, через 15 років його влади, для них менше 100 за бочку – це вже національна катастрофа. Ви уявляєте, до чого вони дожилися, тобто країна не виробляє нічого, крім автомата Калашникова, матрьошок, нафту і газ качають, але це ж те, що вони створили, це природа створила, і причому, – не в Московській області. Чому життя кращим в Естонії, Литві, Латвії, де немає ні нафти, ні газу, ні золота, ні діамантів, є, хіба що, поклади сланцю.

Ось ці країни, вони якось знайшли свій шлях, не маючи нічого. Чому ж у Росії, яка має нафту, газ, нікель, олово, хром, золото, діаманти, срібло, уран, – все має, чому там лікарні такі убогі, чому школи там такі розвалені, що це таке? І чому ці друзі Путіна будують собі такі яхти, палаци, що це таке?

Дописувач: Дмитрий ЧЕКАЛКИН

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.