ЄС|NATO

Можливо третя світова буде першою термоядерною війною

Кілька днів тому один з російських телевізійних каналів запропонував мені взяти участь у прямому ефірі в програмі: «Блискавичний глобальний удар. Наскільки він можливий з боку США в сьогоднішніх умовах? І наскільки Росія готова відповісти? »

Я відповів згодою. Після цього мене попросили стисло викласти, що саме я планую сказати. Я виклав. Ось текст, який я запропонував до обговорення російським організаторам програми:

Якщо у мене буде можливість висловити свою думку, я скажу приблизно наступне.

З березня 2014 Росія в очах всього цивілізованого світу є агресором. Це не моя особиста точка зору, хоча і моя теж. Це точка зору всього цивілізованого світу. На думку дуже великого числа політичних, громадських і військових керівників, президент Росії Володимир Путін втягує сьогодні Росію у велику війну, яка загрожує стати спочатку загальноєвропейської, а потім світової. Росія в цьому своєму пориві абсолютно ізольована.

Її не підтримує ніхто. Дуже багато відомих світові лідери і діячі порівнюють дії Путіна з тим, що зробив у 1938-му і 1939 роках Гітлер. Зокрема, з Гітлером Путіна порівнювали Хілларі Клінтон, принц Чарльз і начальник генштабу військами НАТО Демпсі. Російське телебачення намагається зробити вигляд, що Америка загрожує Росії і в цих умовах Росія відповідає  або їй доведеться відповідати, у тому числі і ядерною зброєю. Насправді Європі та США загрожує Росія. Саме вона є агресором, що почали війну зі своїм сусідом, абсолютно мирною Україною, де відбулася революція, що було її внутрішньою справою. Україна Росії ніколи не загрожувала. У України навіть армії не було і немає.

Повторюся, на чолі Росії сьогодні стоїть людина, яка всім нагадує Гітлера. Хтось говорить про це вголос, хтось ні, але те, що Путін – це Гітлер сьогодні, зрозуміло всім об’єктивно мислячим людям. І саме Путін і його оточення неодноразово за останні місяці погрожували застосуванням ядерної зброї. Ця загроза відкритим текстом була висловлена і Дмитром Рогозіним, що загрожував поховати мир в атомному пилу, і Володимиром Жириновським, і самим Путіним. Тому не треба робити вигляд, що хтось загрожує Росії. Все навпаки: Росія з березня 2014 загрожує всім, причому загрожує в тому числі і з  застосуванням ядерної зброї.

Так що питання треба ставити інакше: чи стоїть сьогодні  на чолі Росії людина, яка може угробити все людство, почавши атомну війну?

Щоб було простіше відповісти на це питання, тому що це психологічно складна задача, давайте сформулюємо його інакше: використовував би Гітлер атомну зброю проти своїх противників, якби воно в нього було? Я думаю, всім нам відома відповідь: використовував би. Двох думок на цю тему бути не може: якби у Гітлера було атомну зброю, він би його використовував.

Ось тепер у нас є відповідь і на питання про Путіна , абсолютно очевидно, що він належить до тих політичних лідерів, які готові використати ядерну зброю у разі війни.

Напевно, в цей момент російський ведучий телепрограми повинен мені заперечити:

«Стривайте, але якщо США вважають, що Путін  може почати атомну війну, то в цілях самооборони якраз і необхідно зробити те, чому присвячена наша передача, – США зобов’язані нанести блискавичний превентивний глобальний удар по противнику-  по Росії? Таке можливо? »

Відповідь на це питання відома: таке неможливо. Щоб вважати, що таке можливо, потрібно бути абсолютно відірваним від дійсності і жити в іншому світі. Знову ж, канцлер Німеччини Меркель і президент США Обама вже на самому початку російсько-української війни, в березні 2014 року, висловили думку, що Путін живе в іншому світі, якого немає, відірваному від реальності. Тому вважати, що по Росії завдадуть блискавичний ядерний удар, може тільки Путін, його оточення і слідом за ними російське телебачення.

Жодна нормальна людина так вважати не може. Але, оскільки ми зараз визначили, що Путін може побоюватися превентивного ядерного удару по Росії з боку США, то, на жаль, висновок, який ми зобов’язані зробити, наступний: параноїдально налаштований російський уряд, побоюючись ядерного удару США по Росії, сам завдасть по США превентивний ядерний удар і втягне світ в ядерну катастрофу. А оскільки на чолі США стоїть Нобелівський лауреат миру Барак Обама, а на чолі Росії полковник КГБ-ФСБ Володимир Путін, будь-якій розсудливій людині зрозуміло, що і на рівні особистостей загроза більшою мірою виходить від Путіна і в меншій від Обами. Так що атомну кнопку, звичайно ж, Путін натисне першим.

Програму з моєю участю скасували, замінивши її темою виборів в українську Верховну Раду (без моєї участі).

Дописувач: felshtinsky

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.