Політика

Путін: Підписання Україною договору з ЄС не вплине на відносини з Росією

Президент РФ Володимир Путін повідомив, що можливе підписання Україною договору про вільну торгівлю з ЄС не вплине на відносини з Росією в політичній сфері.

Про це він заявив на на прес-конференції за підсумками саміту АТЕС у вівторок.

“Це може створити певні проблеми в торговому обороті та кооперації. Все це разом якісь збитки в економічній сфері може завдати, але у нас не буде жодних проблем у політичній сфері, я впевнений”, – сказав Путін.

За словами президента РФ, якщо Україна підпише договір, Росії доведеться приймати захисні заходи у сфері торгівлі, оскільки у країн різні рівні митного захисту. Проте заходи будуть прийматися виключно в рамках правил СОТ. До того ж, за словами Путіна, одне з положень договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД дає право вводити захисні заходи.

Крім того, за його словами, Росія і Україна проведуть консультації на урядовому рівні, щоб оцінити наслідки підписання Україною договору про вільну торгівлю з ЄС. “Сподіваємося, наші українські друзі з нами теж проконсультуються перед тим, як вчинять ті чи інші дії. Власне кажучи, це не іронія ніяка. Ми запропонували провести на урядовому рівні такі консультації, щоб побачити всі плюси і всі мінуси розвитку взаємин з нашими партнерами в поза СНД “, – сказав Путін.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.