Путін: Підписання Україною договору з ЄС не вплине на відносини з Росією

Президент РФ Володимир Путін повідомив, що можливе підписання Україною договору про вільну торгівлю з ЄС не вплине на відносини з Росією в політичній сфері.

Про це він заявив на на прес-конференції за підсумками саміту АТЕС у вівторок.

“Це може створити певні проблеми в торговому обороті та кооперації. Все це разом якісь збитки в економічній сфері може завдати, але у нас не буде жодних проблем у політичній сфері, я впевнений”, – сказав Путін.

За словами президента РФ, якщо Україна підпише договір, Росії доведеться приймати захисні заходи у сфері торгівлі, оскільки у країн різні рівні митного захисту. Проте заходи будуть прийматися виключно в рамках правил СОТ. До того ж, за словами Путіна, одне з положень договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД дає право вводити захисні заходи.

Крім того, за його словами, Росія і Україна проведуть консультації на урядовому рівні, щоб оцінити наслідки підписання Україною договору про вільну торгівлю з ЄС. “Сподіваємося, наші українські друзі з нами теж проконсультуються перед тим, як вчинять ті чи інші дії. Власне кажучи, це не іронія ніяка. Ми запропонували провести на урядовому рівні такі консультації, щоб побачити всі плюси і всі мінуси розвитку взаємин з нашими партнерами в поза СНД “, – сказав Путін.

Інтерфакс-Україна

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh