Полтавські свободівці ініціювали пересувну вуличну фотовиставку про ОУН-УПА

Вулична фотовиставка про ОУН-УПА

Із 5 жовтня по 5 листопада 2013 року на Полтавщині за ініціятиви Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” триватиме пересувна вулична фотовиставка, присвячена визвольній боротьбі українського народу за незалежність, зокрема діяльности ОУН-УПА.

Вулична фотовиставка складається зі стендів, на яких зображена в світлинах, архівних документах і коментарях історія створення, діяльности ОУН-УПА, факти із життя і смерти борців за волю України.

Пересувна фотовиставка буде представлена в найбільших містах та у всіх районних центрах Полтавщини.

“Наше завдання – розповісти полтавцям правдиву й чесну історію діяльности борців ОУН-УПА, щоби зруйнувати всі брехливо-жовчні стереотипи, створені совєцькою пропагандою. Відновити справедливість. Тим паче, що ми нічого не вигадуємо і не прикрашаємо. Усі дані на стендах – розсекречені справи НКВД і відомості з архівів СБУ. Переглянувши виставку, люди приходять до висновку, що ОУН-УПА не воювали за гітлерівську нацистську Німеччину чи сталінський “совєцький союз”. Вони боролися за Україну, за свою землю, яка стікала кров’ю між двох вогнів. Націоналісти прагнули волі й самостійности для свого стражденного народу”, – зазначив заступник голови Полтавської обласної організації ВО “Свобода” Валерій Толкачов.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО “Свобода”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh