Діаспора

Полтавські свободівці ініціювали пересувну вуличну фотовиставку про ОУН-УПА

Вулична фотовиставка про ОУН-УПА

Із 5 жовтня по 5 листопада 2013 року на Полтавщині за ініціятиви Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” триватиме пересувна вулична фотовиставка, присвячена визвольній боротьбі українського народу за незалежність, зокрема діяльности ОУН-УПА.

Вулична фотовиставка складається зі стендів, на яких зображена в світлинах, архівних документах і коментарях історія створення, діяльности ОУН-УПА, факти із життя і смерти борців за волю України.

Пересувна фотовиставка буде представлена в найбільших містах та у всіх районних центрах Полтавщини.

“Наше завдання – розповісти полтавцям правдиву й чесну історію діяльности борців ОУН-УПА, щоби зруйнувати всі брехливо-жовчні стереотипи, створені совєцькою пропагандою. Відновити справедливість. Тим паче, що ми нічого не вигадуємо і не прикрашаємо. Усі дані на стендах – розсекречені справи НКВД і відомості з архівів СБУ. Переглянувши виставку, люди приходять до висновку, що ОУН-УПА не воювали за гітлерівську нацистську Німеччину чи сталінський “совєцький союз”. Вони боролися за Україну, за свою землю, яка стікала кров’ю між двох вогнів. Націоналісти прагнули волі й самостійности для свого стражденного народу”, – зазначив заступник голови Полтавської обласної організації ВО “Свобода” Валерій Толкачов.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО “Свобода”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.