Влада в Україні перетворилася на клан терористів

“Влада нині намагається посадити як активістів, арешт котрих може нашкодити організованому мирному спротиву, так і людей, що взагалі ні до чого не причетні. Для чого? Щоб потім вимінювати, поступка на поступку. Типова поведінка терориста, що взяв у заручники мирних громадян. Просто на вулиці хапають людей, привозять до відділку, шиють їм писані під копірку твердження кількох “беркутівців” і саджають до СІЗО. А в цей час харківський “губернатор” Добкін відкрито заявляє, що журналісти мають бути готові до побиття. Можемо стверджувати, що влада в Україні перетворилася на клан терористів”. Про це 2 лютого 2014 року на Майдані у Харкові заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Швайка.

Свободівець прокоментував створення так званого “Українського фронту” на зборах Партії регіонів 1 лютого та зазначив, що влада намагається змавпувати об’єднання людей у ВО “Майдан”. Уповноважений фракції ВО “Свобода” у Харківській області закликав людей вимикати телевізори та виходити на вулиці, спілкуватися з людьми та дізнаватися про справжні мотиви протестувальників та про методи їхньої боротьби.

“Наші опоненти очікують, що ми виявимося, як казала Ірина Фаріон, людьми-соломою, що швидко спалахує, гарно димить і швидко згасає. Чи можна сьогодні назвати українців, які вийшли на безпрецедентний у світі мирний протест, що вже триває понад 70 днів, “соломою”? Однозначно ні. Є лише одна річ, проти якої всі політтехнологи виявилися безсилими: вони нічого не можуть зробити проти мирного протесту громадян. І не допоможуть навіть заслані 100-200 недоспортсменів, які вже навіть в документах ЕС називаються “titushky.

Кожного разу, коли сідаєш у літак, є інструкція з безпеки. Там зазначено, що у разі розгерметизації салону випадуть кисневі маски, які треба одягнути спочатку на себе, а вже потім на дитину. Це може здатися несправедливим. Але ти на дитину одягнути маску зможеш, а вона на тебе – ні, а значить, загинути можуть дві людини. Отож доки в Україні точиться боротьба, оберігати треба в першу чергу тих людей, які прийшли сюди, які виходять на Майдан у Києві та инших містах”, – заявив голова Харківської обласної організації ВО “Свобода” Ігор Швайка.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh