Авторські статті

Влада в Україні перетворилася на клан терористів

“Влада нині намагається посадити як активістів, арешт котрих може нашкодити організованому мирному спротиву, так і людей, що взагалі ні до чого не причетні. Для чого? Щоб потім вимінювати, поступка на поступку. Типова поведінка терориста, що взяв у заручники мирних громадян. Просто на вулиці хапають людей, привозять до відділку, шиють їм писані під копірку твердження кількох “беркутівців” і саджають до СІЗО. А в цей час харківський “губернатор” Добкін відкрито заявляє, що журналісти мають бути готові до побиття. Можемо стверджувати, що влада в Україні перетворилася на клан терористів”. Про це 2 лютого 2014 року на Майдані у Харкові заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Швайка.

Свободівець прокоментував створення так званого “Українського фронту” на зборах Партії регіонів 1 лютого та зазначив, що влада намагається змавпувати об’єднання людей у ВО “Майдан”. Уповноважений фракції ВО “Свобода” у Харківській області закликав людей вимикати телевізори та виходити на вулиці, спілкуватися з людьми та дізнаватися про справжні мотиви протестувальників та про методи їхньої боротьби.

“Наші опоненти очікують, що ми виявимося, як казала Ірина Фаріон, людьми-соломою, що швидко спалахує, гарно димить і швидко згасає. Чи можна сьогодні назвати українців, які вийшли на безпрецедентний у світі мирний протест, що вже триває понад 70 днів, “соломою”? Однозначно ні. Є лише одна річ, проти якої всі політтехнологи виявилися безсилими: вони нічого не можуть зробити проти мирного протесту громадян. І не допоможуть навіть заслані 100-200 недоспортсменів, які вже навіть в документах ЕС називаються “titushky.

Кожного разу, коли сідаєш у літак, є інструкція з безпеки. Там зазначено, що у разі розгерметизації салону випадуть кисневі маски, які треба одягнути спочатку на себе, а вже потім на дитину. Це може здатися несправедливим. Але ти на дитину одягнути маску зможеш, а вона на тебе – ні, а значить, загинути можуть дві людини. Отож доки в Україні точиться боротьба, оберігати треба в першу чергу тих людей, які прийшли сюди, які виходять на Майдан у Києві та инших містах”, – заявив голова Харківської обласної організації ВО “Свобода” Ігор Швайка.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України