Авторські статтіНовини

Прикордонники виявили близько тисячі пачок сигарет у пунктах пропуску

1У пунктах пропуску на всіх напрямках державного кордону України співробітники Держприкордонслужби продовжують виявляти сховки з тютюновими виробами.

Так близько 300 пачок сигарет виявили в пункті пропуску «Порубне». 24-річна буковинка намагалася перевезти тютюнові вироби до Румунії у сховку свого «БМВ», яка була обладнана у салоні автомобіля. Сигарети та транспортний засіб на загальну суму понад 100 тисяч гривень вилучено.

Також перемістити майже 300 пачок сигарет під обшивкою сидінь та дверцят автомобіля «БМВ» намагався ще один наш співвітчизник. Його прикордонники Мостиського загону спинили у пункті пропуску «Шегині».

Ще два транспортні засоби виявили прикордонники Луцького та Львівського загонів у пунктах пропуску «Пулемець» та «Грушів». В двох автомобілях «Фольксваген» та «Міцубіші», які прибули під керуванням громадян України, прикордонники виявили тайники з тютюном в багажнику і в салоні. У такий спосіб наші громадяни намагалися перевезти через кордон 160 та майже 170 пачок сигарет відповідно.

Крім того, прикордонники Подільського загону виявили сигарети в транспортному засобі громадянина Молдови в пункті пропуску «Тимкове». Чоловік ввозив до України 90 пачок цсигарет власною автівкою «Хюндай» в салоні та багажному відділенні.

Держприкордонслужба

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України