Авторські статтіДуховне

Українські депутати їдуть на молитовний сніданок з новим президентом США

2 лютого за підтримки Конгрессу та Білого дому в Вашингтоні відбудеться Президентський молитовний сніданок США, на який запрошені і українські делегати. Цього разу він особливо важливий та цікавий всьому світу, адже там виступить новообраний президент США Дональд Трамп.

Координувати українську делегацію, що складається з 25 членів українського парламенту, буде народний депутат Верховної Ради України Павло Унгурян.

Для нього це не перша практика молитовних сніданків – Павло відвідував їх ще при Буші-молодшому та Бараку Обамі:

«Ми вже отримали офіційне запрошення на цю грандіозну подію. Вона відбудеться якраз після інаугурації Трампа, що запланована на 20 січня», – розказав Павло.

За його словами, духовна атмосфера заходу, звісно, залежить від того, хто його проводить на посаді президента. Але головне, що подія об’єднає представників різних політичних сил та конфесій навколо духовних цінностей:

«Коли за одним столом депутати з провладних партій та опозиції обговорюють  вічні духовні цінності, ідеї Ісуса та моляться про зміцнення віри, це дійсно надихає»,- каже він.

Про те, що чекає на учасників зустрічі цього разу, розповів організатор Президентського молитовного сніданку США Даг Берлі:

«Наскільки я знаю, Трамп вірить в Бога і він в захваті від ідеї проведення такого заходу. Тому з великими надіями чекаємо на цю зустріч»

Даг впевнений, що попри запеклу боротьбу між республіканцями та демократами під час президентської гонки, на сніданку вони зможуть об’єднатися довкола імені Бога:

«Справа не в політиці. Тут всі проблеми та конфлікти йдуть на другий план. Ми об’єднуємося довкола ідей Ісуса, який заповів нам любити ворогів своїх, прощати один одного.Тому будемо молитися та прощати, дякувати Його за жертву, за гріхи, які Він забрав та за спасіння», -сказав Даг.

Варто зазначити, що Президентський молитовний сніданок США хоч і знакова подія, але має глибоко особистісний характер. Тому список запрошених не оголошується ні до, ні після події. Відомо лише, що на ньому зберуться 4000 людей з 175 країн світу. Це президенти країн, спікери парламентів, конгресмени, сенатори США, національні, релігійні лідери, студенти, представники громадських організацій та бізнес-структур. Зазвичай перед запрошеними виступає президент США, а також  почесний гість з промовою, присвяченою моральним цінностям суспільства. Серед яких в різний час були Мать Тереза та голова американо-африканського фонду розвитку Верд Брем, Тоні Блер, доктор- нейрохірург Бен Карсон, всесвітньо відомий режиссер Рендал Уолліс та вокаліст групи «U2» Бо

прес-служба Павла Унгуряна

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України