Провокації тільки починаються!

Проти керівництва Штабу національного спротиву Тернополя розгортаються заздалегідь сплановані та добре продумані провокації.

Про це 17 грудня 2013 року повідомила під час прес-конференції активістка Штабу національного спротиву Тернополя свободівка Марія Чашка.

“Ми маємо інформацію з різноманітних джерел, що проти мене та Володимира Стаюри вже підготовані провокації. Вони різні за характером і проводитимуть їх виконавці за вказівкою представників влади. Тому ми публічно заявляємо, що жодних заборонених законом речей ми не переховуємо, нелегальної зброї не зберігаємо та ніякого стосунку до зберігання та поширення заборонених законом речовин не маємо! Це свідомі провокації проти активістів Майдану! Якщо подібна інформація поширюватиметься, то знайте: це політичний тиск і продовження політичних репресій!” – наголосила свободівка.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу  пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Кошти ви можете переказати сюди: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh