Авторські статті

Для чого я стою на Майдані?!

Деякі люди запитують, – Навіщо ти стоїш на майдані, навіщо стримуєш барикади і ризикуєш, навіщо мерзнеш і витрачаєш свій час?

Пояснюю:
Я терпів все: те що президент сидів, то що Прем’єр-міністр не знає української мови, терпів Межегіря за наш рахунок, терпів перекриті дороги заради їх кортежів, терпів вертоліт президента, який є одним з найдорожчих і теж за наш рахунок, терпів нові закони кожен місяць, не зрозуміле збільшення податків, відкрите роскрадання бюджету, терпів навіть те що його син став мільярдером за один рік і теж за наш рахунок, ще багато чого можна терпіти?!

Але я ніколи не зможу пробачити такого звірячого побиття простих людей, завдяки яким з’явилося це Межегіря і ця скарбничка, біля якої так добре пригрілася нинішня влада. Ніколи не прощу побиття жінок, простих чоловіків, студентів, дівчат і молодих хлопців.

Влада забули, що вони працюють на народ, а не народ на них, ніколи не пробачу, що за сплачені мною податки, цей беркут так звірячому виконував цей наказ!

У мене росте син і я не хочу що б у цій країні, не порушуючи законів він чогось боявся і відчував себе рабом! Це вільна країна і ми вільний народ, не одній людині не дозволено так знущатися над людьми, бо ми і є Україна!

Ось чому я на майдані, люди боріться за свої права, боріться за майбутнє своїх дітей, боріться за свою країну, тому що тільки завдяки нам вони стали олігархами, і вони про це забули! Слава Україні!! І слава тим Героям які зараз на майдані, я до останнього з вами!

Олександр Хаджинов.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу  пожертвувати кошти, допоможіть людям, які завтра хочуть добратись на майдан.

Кошти ви можете переказати сюди: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України