Авторські статті

Протистояння не обмежується Майданом та передовою на барикадах

Якщо на вас досі не заведено жодної карної справи, а дуже хочеться, якщо вас оголосили провокатором і тітушкою та не пустили на барикади, якщо хочеться діяти, а всі навкруги говорять, що не треба, якщо хочеться бути героєм, а ніяк не вдається – війна не обмежується Майданом та передовою на барикадах.

Якщо ви купите найдешеві теплі шкарпетки та надішлете їх на Майдан, якщо ви наклеїте просту листівку із правдою, про те, що відбувається, на стовпі – ваша совість скаже вам “Я пишаюсь тобою, нехай ти і не воїн, не боєць, але ти допамагаєш, що вже важливо”.

Усі бояться, але дехто щось робить, навіть попри страх, а дехто просто сидить і боїться.

Якби наші діди відстоювали країну мирно, то небуло б у нас зараз України. Мирні бувають мітинги, а це протистояння з режимом диктатури.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України