Барикади є лише одним із прикладів незвичайних інновацій

Щоденна газета Великобританії «The Guardian» вважає українських демонстрантів – середньовічних лицарів з їх катапультами і золотими унітазами інноваційними протестуючими.

«Рух за демократію в боротьбі з урядом Віктора Януковича організований і винахідливий», – пише видання, маючи на увазі заміну статуї Володимира Леніна на унітаз і носіння обладунків на вулицях Києва.

Нагадаємо, що кілька днів тому на постаменті демонтованого зусиллями учасників акцій протесту пам’ятника вождю пролетаріату в українській столиці з’явився золотий унітаз.

Описуючи незвичайну організованість «жителів» Майдану, «The Guardian» подивовується, як «без всякої видимої організаційної структури ланцюжок людей формує гору, піднімаючи мішки з піском і снігом, поки вони не досягли вершини» і т.д. І так до тих пір, поки «за приблизно 15 хвилин величезна барикада не була сформована в п’ять метрів у висоту – остання в серії гігантських стін снігу, які блокують табір протестувальників з усіх боків».

«Барикади є лише одним із прикладів незвичайних інновацій, які протестуючі застосували в їх боротьбі проти уряду Віктора Януковича протягом останніх двох місяців», – пише ЗМІ, додаючи в так званий список інновацій майданівські їдальні, снігоприбиральну діяльність, патрулювання «в зоні, де не було жодного поліцейського».

«Коли протести вилилися в насильство, дисципліна і інновації не менш вразили, – пишуть британці. – Катапульта була побудована, щоб відправити палаючі снаряди в поліцейські шеренги… Люди з’явилися в саморобних обладунках, що нагадують середньовічних лицарів».

«Запеклі зіткнення, можливо, закінчилася на даний момент, але важко зрозуміти, як Янукович зможе ліквідувати барикади і повернути центр столиці. Його найкращим варіантом може бути відсидітися до весни, коли сніг і мішки з піском розтечуться. Але до того часу, протестуючі, ймовірно, придумають щось інше», – вважають у виданні.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh