Якщо зараз люди на побачать, що в країні пішли реальні зміни, це тільки загострить і так вкрай складну ситуацію

«Якщо зараз люди не побачать, що в країні пішли реальні зміни, а перша зміна – це повернення до Конституції 2004 року, то просто перестановка людей в складі Кабміну Януковича тільки загострить і так вкрай складну ситуацію», – сказав голова Політради ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк в ефірі «5 каналу», відповідаючи на запитання журналіста про вірогідність голосування у парламенті за провладного прем’єр-міністра.

«Це буде означати тільки одне – що ця влада остаточно закріпила за собою відповідальність за все, що відбувається в країні і вони не здатні нічого змінити», – підкреслив він.

Арсеній Яценюк наголосив: “Якщо вони (влада. – ред.) хочуть далі проводити пир посеред чуми – вони можуть призначати будь-кого на свій «Титанік». Якщо вони усвідомлюють, що відбувається в країні, то перший крок, який повинна зробити ця влада – піти на поступки мільйонів українців».

Відповідаючи на запитання щодо перспектив  формування уряду опозицією, Арсеній Яценюк підкреслив: “У нас є чітка позиція. Перше – позбавлення диктаторських повноважень чинного президента. Друге – передача формування складу Кабміну до Верховної Ради. Третє – отримання українською опозицією всієї повноти відповідальності за справи в країні. Це означає – весь склад Кабміну. Адже те, що зараз відбувається в країні, потребує не просто зусиль, а надзусиль в тому, щоб не дати можливості, щоб країна збанкрутувала економічно і політично».

“Пора уже владі усвідомити – вони знаходять в зовсім іншій реальності…Країна знаходиться на межі політичної і економічної кризи. Якщо не зробити реальних негайних кроків, щоб прибрати диктатуру в країні і реально вирішувати проблеми, Майдан не просто не розійдеться, Майдан зайде до них у хату”, – додав Арсеній Яценюк.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh