Авторські статті

Якщо зараз люди на побачать, що в країні пішли реальні зміни, це тільки загострить і так вкрай складну ситуацію

«Якщо зараз люди не побачать, що в країні пішли реальні зміни, а перша зміна – це повернення до Конституції 2004 року, то просто перестановка людей в складі Кабміну Януковича тільки загострить і так вкрай складну ситуацію», – сказав голова Політради ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк в ефірі «5 каналу», відповідаючи на запитання журналіста про вірогідність голосування у парламенті за провладного прем’єр-міністра.

«Це буде означати тільки одне – що ця влада остаточно закріпила за собою відповідальність за все, що відбувається в країні і вони не здатні нічого змінити», – підкреслив він.

Арсеній Яценюк наголосив: “Якщо вони (влада. – ред.) хочуть далі проводити пир посеред чуми – вони можуть призначати будь-кого на свій «Титанік». Якщо вони усвідомлюють, що відбувається в країні, то перший крок, який повинна зробити ця влада – піти на поступки мільйонів українців».

Відповідаючи на запитання щодо перспектив  формування уряду опозицією, Арсеній Яценюк підкреслив: “У нас є чітка позиція. Перше – позбавлення диктаторських повноважень чинного президента. Друге – передача формування складу Кабміну до Верховної Ради. Третє – отримання українською опозицією всієї повноти відповідальності за справи в країні. Це означає – весь склад Кабміну. Адже те, що зараз відбувається в країні, потребує не просто зусиль, а надзусиль в тому, щоб не дати можливості, щоб країна збанкрутувала економічно і політично».

“Пора уже владі усвідомити – вони знаходять в зовсім іншій реальності…Країна знаходиться на межі політичної і економічної кризи. Якщо не зробити реальних негайних кроків, щоб прибрати диктатуру в країні і реально вирішувати проблеми, Майдан не просто не розійдеться, Майдан зайде до них у хату”, – додав Арсеній Яценюк.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.