Авторські статті

Проти активістів Майдану на Львівщині влада порушуватиме справи за надуманими підставами

Правоохоронні органи готують підстави для арешту активістів Майдану на Львівщині.  Про це йдеться в заяві Львівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

У Львівському «УДАРі» наголосили, що переконавшись у тому, що розігнати Майдан у Києві силами своїх прислужників з Беркуту, міліції та так званих «тітушок» не вдасться, режим вдається до індивідуального терору.

«З достовірних джерел в правоохоронних органах нам стало відомо, що уже сьогодні готуються формальні підстави для арештів  активних діячів Майдану, в тому числі, лідерів УДАРу Львівщини. Доказом того є «дружнє спілкування» представників, так званих, правоохоронних органів, в якому лунають попередження про можливі арешти, коли це не спрацьовує починаються анонімні погрози», – йдеться в заяві.

В організації також зауважили, що крім порушення під вигаданими та абсурдними приводами кримінальних проваджень, в хід йтимуть вже апробовані в Одесі, Черкасах та Запоріжжі методи «впливу» – залякування, побиття,викрадення.

«Ми переконані, що серед особового складу правоохоронних та силових органів Львівщини є чимало порядних,чесних та сміливих людей. Звертаємося сьогодні саме до них із закликом не виконувати злочинні накази», – наголошується в заяві.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.