Політика

Прем’єр-міністр Польщу Туск запропонував українським політикам помовчати на рахунок протестів польських фермерів

У польсько-українських відносинах є один, але критичний момент. Він стосується експорту українського зерна та іншої сільгосп продукції до Польщі та Європи без мит та стандартів, які раніше встановлені самим Євросоюзом.

Про ситуацію на українському кордоні висловився прем’єр-міністр Дональд Туск, який висловив сподівання, що українські політики “утримаються від емоційних коментарів” із цього приводу, пише Dziennik Gazeta Prawna.

Нагадаємо: Польському фермеру з пропутінськими гаслами на тракторі вже висунули офіційні звинувачення

“Тут треба шукати рішення, а не шукати щось, що могло б нас розділити, тому що це було б найбільшим ідіотизмом в історії наших народів, якби ми зараз посварилися і не знайшли рішення в цьому питанні, тому що ми потребуємо одне одного як ніколи”, – сказав він.

Нагадаємо: Польські фермери на акції протесту просили диктатора Путіна “навести порядок з Україною”

За його словами, Польща є останньою країною, яка має доводити свою солідарність із Україною. Водночас, він закликав інші західні країни активізуватися за допомогою України.

Нагадаємо: Польські фермери на кордоні блокують військову техніку для України

“Брюссель, тобто європейські інститути, а також Київ мають зрозуміти, що збереження того, що є зараз, є неприйнятним для сотень тисяч працьовитих людей у Польщі та Європі. Ми маємо знайти рішення, яке не зашкодить Україні, але польські фермери не можуть бути жертвами цього рішення. Ось і все”, – наголосив Туск.

Нагадаємо: Польські фермери погрожують повною блокадою України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України