Авторські статті

Польські фермери на кордоні блокують військову техніку для України

Мої фури вже 3 дні стоять з військовою технікою під кордоном бо їх не пукають їбані польські фермери, – про це повідомив Назар Смик.

На даних фото – вантажівки які мають йти до артилеристів для швидкого розвантаження боєприпасів на позиції.

Тепер ви розумієте мою агресію до польських протестуючих – фури стоять перед блокпостом з поліцією і поліція не пускає фури проїхати до протестувальників аби «уникнути» конфліктних ситуацій 🙂

Через обмежений бюджет, великий потім автомобілів доставка через інші країни на даний момент неможлива.

Сьогодні Назар написав, що вночі польські митники знайшли в черзі саме мою фуру, висмикнули її і провезли самі через протестувальників – зробили це тихенько аби уникнути ще більшого скандалу. Ні друзі, замʼяти не вийде. Ви має нормалізувати ситуацію з протестувальниками.

Як повідомили сьогодні у Держприкордонслужбів, польські страйкарі розпочали більш жорстке обмеження руху транспортних засобів на кордоні з Україною:

📍«Медика-Шегині». Польські фермери повністю заблокували рух вантажівок через пункт пропуску. Термін завершення такого блокування не повідомлявся.

📍«Долгобичув-Угринів». Біля пункту пропуску протестувальники планують перекрити рух для усіх видів транспорту до 17.00 20 лютого.

📍«Зосін-Устилуг». З 13.00 по 16:00 протестувальники мають намір обмежити рух автобусів, вантажних та легкових транспортних засобів в обидвох напрямках. Обіцяють пропускати лише вантажівки з гуманітарною допомогою.

📍«Корчова-Краківець». До 21.00 20 лютого протестувальники планують блокувати рух вантажівок на виїзд з Польщі, крім тих, які перевозять критичні вантажі. При цьому, автобуси, мікроавтобуси, легкові автомобілі в обидва напрямки зможуть рухатися безперешкодно.

📍«Гребене-Рава-Руська». Протестувальники з 13.00 20 лютого повністю заблокували рух в обох напрямках всіх категорій транспортних засобів, крім тих, які везуть критично важливі вантажі та гуманітарну допомогу.

📍«Дорогуськ-Ягодин». До 19.00 організатори протесту мають намір повністю заблокувати рух вантажівок в обидвох напрямках.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України