Війна рф проти України

Хитрий маневр росіян ЗСУ припинили рішуче: на одному напрямі знищено чимало мотоциклетників

Розрахована тактика росіян – наступати на маневрених квадроциклах – зазнала провалу

На Запорізькому напрямку спроба противника переміщати особовий склад малими піхотними групами на бронетехніці та на швидкісних квадроциклах припинена на корені – ворог зазнає втрат.

У цьому напрямі втрати Росії серед техніки зросли. Упродовж минулого тижня на Запорізькому напрямі Сили оборони України знищили 10 квадроциклів російських окупантів. Про це повідомив бригадний генерал – командувач оперативно-стратегічного угрупування військ “Таврія” Олександр Тарнавський.

За його словами, на Запорізькому напрямку противник під час наступальних дій намагається здійснювати переміщення особового складу малими піхотними групами не лише на бронетехніці, а й на швидкісних квадроциклах.

“Погода така, можливо, і дозволяє. А Сили оборони України – ні. Так, протягом минулого тижня наші воїни знищили лише 10 квадроциклів росіян”, – заявив командувач.

Також Тарнавський показав відео, де продемонстровано припинення спроби заміни особового складу росіян з використанням квадроцикла. Крім того, він додав, що ще один транспортний засіб ворога було знищено скидами з БПЛА.

Нагадаємо, розрахунок окупантів із застосування квадроциклів простий: дрон з гранатою не викрадеться за маневреним квадроциклом, таким чином противник швидко досягає будь-якого придатного для оборони укриття, закріплюється (хоча б групою 3-5 осіб) і прикриває підхід наступної групи на квадроциклах.

Коли підрозділ розростається – йде на штурм українських позицій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України