моя бабуся любить життя
моя бабуся любить життя

Просто моя бабуся любить життя

У кожній родині є хтось, хто не нагулявся. У нашій – це бабуся. Після смерті діда шість років тому ми перевезли її до себе. Мої батьки кажуть, що це долятак мститься їм за відсутність явних підліткових проблем з обома дітьми. Тобто зі мною та сестрою.

У липні, отримавши пенсію, вона на тиждень гайнула з кращою подругою на море. Вимкнула телефон і ввімкнула його тільки тоді, коли у неї скінчилися гроші. Мама ледве не збожеволіла. Довелося їхати їх забирати. При цьому тато реготав і просив бабусю наступного разу взяти його з собою.

У неї, до речі, діабет. І коли лікар почав їй про це з суворим фейсом розповідати і перелічувати, чого саме їй не можна, вона його перервала:

– А що буде, якщо я буду це їсти?

– Ви можете померти, – з найбільш трагічним і загрозливим видом сказав лікар.

– Та невже? Справді? Тобто у 86 років є така ймовірність?

Коротше вона коле інсулін і їсть що хоче.

Вона грає з мужиками у парку в шахи – й виграє! Вона співає у хорі «Веселі бабусі», ходить по театрах і відвідує усі міські безкоштовні заходи.

А недавно завела собі нового бойфренда на вісім років молодшого за себе. Тепер вони відриваються удвох. Минулих вихідних він частував її перегонами на квадроциклах. А потім вони під добру вечерю випили два літра домашнього вина і поснули, обіймаючись перед телевізором, де й були заскочені нами, як пара підлітків, коли ми повернулися з дачі. У такий спосіб дід Микола був відрекомендований родині. Мамі, якій відібрало мову, онукам, які тихо офігєвали і татові, який просто реготав, як завжди.

Роман Коляда

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh