В Австрії повії продовжують працювати, незважаючи на локдаун – вони пропонують свої послуги на дому

 

У локдаун закрилися не тільки ресторани, а й будинки розпусти. Але повії тепер пропонують свої послуги на дому.

Вся Австрія знаходиться під другим локдауном з півночі вівторка. Щоб зупинити швидке поширення коронавіруса, влада розпорядилася закрити ресторани, бари, театри, кінотеатри, фітнес-студії, басейни і будинки розпусти. Комендантська година з 20:00 до 6:00 також повинна привести до стримування пандемії. Готелі відкриті тільки для відрядження.

У секс-індустрії нові заходи привели до масових обмежень, і тепер повіям доводиться думати про те, як звести кінці з кінцями

Хоч будинки розпусти і не працюють, але надання секспослуг, швидше за все, триває. Адвокат Артур Мачак уважно вивчив постанову про блокування і виявив, що квартирна проституція цілком дозволена. Справа в тому, що секс-працівники є орендарями приміщень, і тому їх особисті території закон не стосується. Аналогічна ситуація і з квартирами, в яких повії пропонують свої послуги.

Якщо подивитися на домашні сторінки відомих публічних будинків, видно, що секс послуги там не доступні. Сайт інформує, що з 3 по 30 листопада підприємство не працює в зв’язку з правовими нормами. Проте, жінки продовжують пропонувати свої послуги на різних секс-сайтах. Де і в яких рамках вони будуть надаватися, залишається неясним. В оголошеннях є тільки електронні адреси і телефони. Все інше, мабуть, є предметом переговорів.

Як повідомив інсайдер, послуги тепер пропонуються в квартирах

«Врешті-решт, жінки повинні заробляти на життя, а оскільки це зараз заборонено, послуги надаються в приватних приміщеннях», – каже вінець, який побажав залишитися невідомим.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh