Новини з Австрії

В Австрії повії продовжують працювати, незважаючи на локдаун – вони пропонують свої послуги на дому

 

У локдаун закрилися не тільки ресторани, а й будинки розпусти. Але повії тепер пропонують свої послуги на дому.

Вся Австрія знаходиться під другим локдауном з півночі вівторка. Щоб зупинити швидке поширення коронавіруса, влада розпорядилася закрити ресторани, бари, театри, кінотеатри, фітнес-студії, басейни і будинки розпусти. Комендантська година з 20:00 до 6:00 також повинна привести до стримування пандемії. Готелі відкриті тільки для відрядження.

У секс-індустрії нові заходи привели до масових обмежень, і тепер повіям доводиться думати про те, як звести кінці з кінцями

Хоч будинки розпусти і не працюють, але надання секспослуг, швидше за все, триває. Адвокат Артур Мачак уважно вивчив постанову про блокування і виявив, що квартирна проституція цілком дозволена. Справа в тому, що секс-працівники є орендарями приміщень, і тому їх особисті території закон не стосується. Аналогічна ситуація і з квартирами, в яких повії пропонують свої послуги.

Якщо подивитися на домашні сторінки відомих публічних будинків, видно, що секс послуги там не доступні. Сайт інформує, що з 3 по 30 листопада підприємство не працює в зв’язку з правовими нормами. Проте, жінки продовжують пропонувати свої послуги на різних секс-сайтах. Де і в яких рамках вони будуть надаватися, залишається неясним. В оголошеннях є тільки електронні адреси і телефони. Все інше, мабуть, є предметом переговорів.

Як повідомив інсайдер, послуги тепер пропонуються в квартирах

«Врешті-решт, жінки повинні заробляти на життя, а оскільки це зараз заборонено, послуги надаються в приватних приміщеннях», – каже вінець, який побажав залишитися невідомим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України