КБ «Південне» підписало контракт для запуску українського супутника «Січ-2-1»

Український супутник дистанційного зондування землі “Січ-2-1”

Державним підприємством «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» укладено контракт на пускові послуги з нідерландською компанією ISILAUNCH щодо запуску українського космічного апарату «СІЧ-2-1».

Український супутник дистанційного зондування Землі «СІЧ-2-1» планується запустити в рамках кластерної місії компанії SpaceX на борту ракети-носія Falcon-9 у грудні 2021 року.Контрактом передбачено надання повного комплексу послуг з інтеграції КА «СІЧ-2-1» з РН Falcon-9, включаючи надання необхідної матеріальної частини, управління місією, та запуск.

КБ «Південне» виконує роботи з завершення створення КА «СІЧ-2-30» відповідно до затвердженого Генерального графіку створення космічної системи. Наземний сегмент КА створюється разом з Національним центром управління та випробувань космічних засобів.

Як сказав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський: «Виведення «СІЧ-2-30» є першим кроком на шляху виконання реалізації планів, визначених, зокрема, проєктом Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки, яка передбачає створення вітчизняного космічного угруповання щонайменше із семи супутників».

Супутник «Січ-2-1» Фото: КБ Південне)

«Вірю в амбітні плани України та докладатиму всіх зусиль, щоб вони були успішно реалізовані», – зазначив Олег Уруський.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh