Авторські статтіСпорт

Форму одягу для заняття спортом важлива для досягнення результатів

Сьогодні ми поговоримо про форму одягу для спорту. На цю тему написано досить багато статей, я повторюватися не бачу сенсу, інакше у вас пропаде бажання читати. Тому чітко і по суті.

В Австрії величезний вибір спортивних магазинів, вісь деякі з них: Hervis, Intersport, Sports Direct і так далі. Їх асортимент можна вивчити на офіційних сайту в Інтернеті, а при необхідності і відвідати. Сьогодні багато торгові марки випускаю свою спортивний одяг та взуття. Вибір, зазначу, величезний!

Мої улюблені магазини спортивного одягу та взуття Sports Direct і Intersport. Там дійсно продаються чудові речі.

Що важливо при виборі одягу для заняття спортом? Вибирайте не тільки зручне, але й гарну спортивну одяг. На вас повинно бути приємно дивитися не тільки оточуючим, але і вам самим в дзеркало. Ви повинні відчувати не тільки відчуття комфорту, але і радості від того, як спортивна форма сидить на вас.
О форме одежды для занятия спортомФото: pixabay.com
Звичайно, можна і потрібно керуватися різними сезонними знижками, але в той момент ваш розмір може бути відсутнім, його просто вже купили і вам доведеться виходити з того, що є на магазинної полиці. Але будь ласка, не керуйтеся думкою: «А я все одно буду в ній потіти весь годину, яка різниця яка вона?» Насправді це важливо, навіть ваша новенька спортивна форма буде вас стимулювати йти вперед до нових успіхів, вам буде приємно самого себе бачити, як ви в ній добре потренувалися. Нехай на ній помітні сліди поту, це реальний ваша праця — відразу видно, які м’яка м’язи у вас відмінно попрацювали, а які не зовсім.

Форма для пілатесу винна обтягувати ваше тіло, як друга шкіра, але при цьому не здавлювати його і не обмежувати рухи, тому що ви повинні побачити під час нашої тренування пілатесу і розтяжки з розхлопом, як ваше тіло працює. Жодних балахонів або одяг не за розміром, яка буде натирати вам тіло або бовтатися на вас. Абсолютно неважливо, який у вас вага або пропорції, головне ваш тренер бачить, як ваше тіло рухається. Свого тіла ніколи не потрібно соромитися і тим більше порівнювати себе з іншими за зовнішнім поглядом. Ця трата часу вб’є у вас мотивацію. Ви прекрасні в моїх очах, тому що ви готові пройти зі мною шлях до вашого результату і ми зробимо це разом.
Коли ви йдете займатися спортом, якщо у вас довге волосся, вони обов’язково повинні бути заколоті і не бовтатися, вас ніщо не повинно відволікати від виконання вправ. Це ж стосується і різних прикрас, вони не повинні заважати вам.

Форму обов’язково прати після кожного тренування, бо фарба добре тримає запах поту, а ви повинні бути доглянутим людиною. Наступного разу ми поговоримо про бігу.
До зустрічі на тренуваннях!

Lena Anele тренер з пілатесу і розтяжці.
Контакт: 069911143339
Заняття проводяться у Відні на Mariahilferstrasse & Seestadt

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України