Авторські статтіТехно

LG стала одним постачальником OLED-екранів для Apple, перешкоджаючи монополії Samsung

До теперішнього часу лише Самсунг був єдиною компанією, що володіє технічної здатністю відповідати суворим вимогам Apple і стандартам якості для дисплеїв iPhone X.

Але тепер, схоже, у відношенні iPhone Xs / Max все змінилося. Чуйні про те, що Apple буде використовувати LG в якості альтернативного постачальника OLED-дисплея, з’єднання явилися в червні, а тепер уже The Korea Herald розказала, що LG офіційно буде іншим постачальником гнучких OLED-екранів, що використовуються в iPhone Xs Xs і Max. Монополії Samsung в цьому сегменті прийшов кінець.

Джерела повідомили, що гнучкі OLED-панелі LGD шостого покоління нещодавно пройшли серію тестів якості Apple. Крім того, компанія LG готується почати масове виробництво OLED-панелей на двох виробничих лініях свого заводу E6, які донедавна працювали тільки для пробного запуску.

Зазвичай Apple воліє розділяти свої замовлення компонентів між щонайменше двома постачальниками, як для підвищення надійності своєї ланцюжка поставок, так і для покращення переговорної позиції. Швидше за все, в ідеалі Samsung і LG повинні виготовляти приблизно по 50% необхідної кількості дисплеїв. Повідомляється, що, витративши 2,7 млрд доларів США на створення ексклюзивної виробничої лінії для iPhone, LG щосили намагалася збільшити обсяги замовлення Apple.

Досі у звітах зазначалось, що LG буде виробляти від двох до п’яти мільйонів екранів у своєму первинному виробничому циклі.

OLED-екрани не використовуються в більш дешевий iPhone XR, він використовує РК-екран. LG виготовляє OLED-екрани для свого власного смартфона V30 і в даний час поставляє OLED-екрани для Google Pixel 2 XL.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України