Авторські статті

Пріоритетом для “Свободи” є припинення репресій влади проти мирних демонстрантів

В інтерв’ю радіостанції “Голос Києва” 26 січня 2014 року народний депутат України свободівець Ігор Швайка розповів про репресії режиму проти мирних демонстрантів. “На сьогодні опозиційні партії є політичними репрезентантами протестувальників на Майдані. Ми вкотре наголошуємо, що нині головною вимогою є реабілітація всіх затриманих активістів. Ще раз підкреслюю, що саме реабілітація, а не амністія, адже ми вимагаємо, щоб у затриманих не було відмітки про притягнення до кримінальної відповідальности, що може створити суттєві ускладнення для них у майбутньому. Можемо ствердити, що зараз відбувається тотальне переслідування громадян з метою залякати їх.

Категоричною вимогою ВО “Свобода” та наших політичних партнерів є негайне припинення будь-яких переслідувань активістів. Бо чим більше буде переслідувань, тим меншою буде ефективність цього тиску, але тим більшим буде напруження всередині суспільства.

Репресії є дорогою в один кінець ще з однієї причини: ані прокуратура, ані міліція просто фізично не в стані розглянути та вивчити всі справи. Тож цілком ймовірно, що з часом самі працівники внутрішніх органів та прокуратури перестануть виконувати вказівки начальства, що призведе до повного блокування системи.

Найцінніше, що є у людей, яки вийшли на протест, – їхнє життя та здоров’я, які належать не тільки їм, але й передусім їхнім близьким, родинам, друзям. І згадуючи слова Шевченка, варто наголосити, що він не закликав вмирати задля справи, а “ворожою, злою кров”ю волю окропіте”. Тому ми зосереджуємося на захисті протестувальників і будемо продовжувати робити це всіма законними методами”, – розповів Ігор Швайка.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.