Авторські статті

Майдан не сприймає і не сприйме чорносотенних гасел

“Майдан не сприймає чорносотенських гасел. А ті, хто спробував був їх вигукувати, швидко опинявся за периметром цього простору свободи”, – заявив у День пам’яті жертв Голокосту голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк.

“Майдан – це протест проти того насильства, зла і тотальної брехні, яку несе із собою нинішній режим. У цьому протесті немає місця ненависті до наших співгромадян у залежності від їхнього етнічного походження, віровизнання, регіону проживання. Ми всі – український народ. На барикадах – ми всі; на сцені Майдану моляться разом православні й протестанти, католики і лютерани, мусульманський муфтій і іудейський рабин”, – йдеться в заяві.

Арсеній Яценюк наголосив, що режим, “який крім крові, терору й тортур, остаточно заплямував себе ще й ксенофобією, намагається звинуватити Майдан у антисемітизмі”: “Для цього від імені нікому не відомих, часто – просто неіснуючих єврейських організацій світом розповсюджуються поклепи про начебто наявну «паніку» серед українського єврейства, про «прохання» євреїв-киян евакуювати їх зі столиці тощо”.

Він підкреслив, що на це ж спрямовані “брудні натяки про нібито причетність сил Самооборони Майдану до побиття студента та викладача єврейської релігійної школи”: “Хоча відповідальні єврейські діячі відразу побачили в цьому «фірмовий почерк» владних організаторів провокацій”.

“Ми беззастережно і рішуче засуджуємо ворожнечу на етнічному, расовому чи релігійному ґрунті і, відповідно, – гидотні вихватки тих, хто цю ворожнечу розпалює. Ми завжди готові надати захист парафіянам синагоги, яких намагаються налякати «тітушки» та їхні роботодавці”, – підкреслив голова Політради “Батьківщини”.

“Вимагаю від тих у владі, хто ще здатний чути: ми знаємо все ваше меню провокацій проти представників різних народів і різних Церков; про ваші абсолютно злочинні спроби розколоти країну і попереджаємо вас – відповідальності не вдасться уникнути ані виконавцям, ані організаторам”, – наголосив Арсеній Яценюк.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.