Авторські статтіДуховне

Принц Чарльз: Християнам не слід сприймати свою релігійну свободу як належне

Християни Великобританії та решти світу не повинні сприймати свою релігійну свободу як належне, – вважає Принц Уельський Чарльз. Він розповів, що був «глибоко шокований» тим переслідуванням, якого християни зазнають на Близькому Сході.

У промові до членів Мельхітської Греко-Католицької спільноти принц Чарльз зазначив, що був приголомшений, коли почув якого переслідування вони зазнали в Сирії. «Впродовж мого життя я намагався усіма можливими для мене способами сприяти порозумінню між людьми різних релігій, будувати мости між найбільшими релігіями світу, і мені безмірно важко бачити скільки болю і страждань зараз виносять християни, лише через їх віру»,- сказав він.

«Як християни, ми пам’ятаємо, що Господь закликав нас любити наших ворогів і молитись за тих, хто нас переслідує», – додав він. – «Але у випадку тих, хто стоїть перед обличчям такої ненависті і гноблення, я можу лише пробувати уявити наскільки їм надзвичайно важко слідувати прикладу Христа».

Тому для християн Великобританії та решти світу, «котрі насолоджуються свободою віросповідання і свободою слова, важливо не сприймати цей стан як належне», цитує принца Catholic Herald.

Принц також розповів про свою зустріч з єзуїтом з Сирії, котрий розповів про те, як виглядає життя місцевих християн. «Для тих людей, релігійна свобода є щоденним вибором між життям і смертю», – наголосив він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.