Принц Чарльз: Християнам не слід сприймати свою релігійну свободу як належне

Християни Великобританії та решти світу не повинні сприймати свою релігійну свободу як належне, – вважає Принц Уельський Чарльз. Він розповів, що був «глибоко шокований» тим переслідуванням, якого християни зазнають на Близькому Сході.

У промові до членів Мельхітської Греко-Католицької спільноти принц Чарльз зазначив, що був приголомшений, коли почув якого переслідування вони зазнали в Сирії. «Впродовж мого життя я намагався усіма можливими для мене способами сприяти порозумінню між людьми різних релігій, будувати мости між найбільшими релігіями світу, і мені безмірно важко бачити скільки болю і страждань зараз виносять християни, лише через їх віру»,- сказав він.

«Як християни, ми пам’ятаємо, що Господь закликав нас любити наших ворогів і молитись за тих, хто нас переслідує», – додав він. – «Але у випадку тих, хто стоїть перед обличчям такої ненависті і гноблення, я можу лише пробувати уявити наскільки їм надзвичайно важко слідувати прикладу Христа».

Тому для християн Великобританії та решти світу, «котрі насолоджуються свободою віросповідання і свободою слова, важливо не сприймати цей стан як належне», цитує принца Catholic Herald.

Принц також розповів про свою зустріч з єзуїтом з Сирії, котрий розповів про те, як виглядає життя місцевих християн. «Для тих людей, релігійна свобода є щоденним вибором між життям і смертю», – наголосив він.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh