Авторські статтіДуховне

Святий Миколай прийшов у Дім Милосердя Святого Миколая у Крихівцях

Вже традиційно у навечір’я празника Святого Миколая у Містечку Милосердя проходило велике святкування. Цей вечір щороку наповнений усмішками та несподіванками для всіх присутніх. Щороку сюди також приїжджає і наш Митрополит Володимир, щоб своєю присутністю вшанувати працю 5-ти сестер-монахинь, які тут жертовно і віддано здійснюють своє служіння для 30 діточок різного віку, а також, щоб подякувати всім людям доброї волі, які своєю непомітною жертовністю постійно допомагають сестрам піклуватися своїми вихованцями. Це Сестри Чернечої Родини Воплоченого Слова.

Митрополит Володимир очолив Божественну Літургію і у своєму слові побажав всім присутнім творити добро, як це робив Святий Отець Миколай Чудотворець.

Після урочистої відправи, діти приготували дуже гарну виставу і представили дітям і всім присутнім гостям. Відтак прийшов Святий Миколай і обдарував всіх щедрими подарунками. Митрополит також за своє віддане і жертовне служіння отримав теплий подарунок. У цей вечір також ніхто не залишився голодним.

Дякую всім сестрам, які радісно здійснюють своє служіння у Домі Милосердя, дякую всім людям, які хочуть творити добро, незважаючи на свій статус, економічний стан чи свої переконання. Особливо дякую тим, які творять добро за євангельським принципом «нехай твоя ліва рука не знає, що робить твоя права» (пор. Мт. 6,3), бо за це отримають нагороду від Господа і стають “святими Миколаями”.

о. Йосафат Бойко, ВС
Капелан Дому Милосердя

Довідка:

Містечко милосердя святого Миколая (м.Івано-Франківськ)

За 13 років існування у цьому домі отримали допомогу понад 300 дітей.

На даний час тут проживає 30 дітей різного віку. В основному це діти з проблемних родин.

Сестри намагаються бути дітям матерями і роблять все, що роблять мами для своїх дітей: дають їсти, одягають, купають, моляться разом, роблять уроки, возять у музичну школу та на різні гуртки, перебувають з ними у лікарні, доглядають немовлят вдень та вночі і т.д. Одним словом, прагнуть дати дітям опіку та любов, якої ті позбавлені з різних причин. Крім того, на сестер покладена вся адміністративна та фінансова відповідальність у домі, щоденна організація руху такої великої спільноти.

Навколо цього дому відбувається великий рух людей: лікарі, вчителі, державні службовці, доброчинці, різного роду волонтери, різні церковні спільноти і т.д., що також вимагає від сестер пасторальної уваги. Це діло милосердя стає нагодою для навернення людей до Бога і проявляє перед світом милосердне обличчя Христової Церкви.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України