Техно

Прибульці з Нібіру висадилися на Землі для нової бактеріологічної атаки – уфологи

Ануннаки приземлилися в Європі, щоб спровокувати спалах смертельного захворювання і зачистити нашу планету для своїх нащадків, проаналізували нове відео з НЛО теоретики.

Уфологи все ніяк не залишать у спокої смертоносну Нібіру. «Зірка смерті» все ще не протаранила Землю, а отже, на ній мешкають ануннаки, навчилися змінювати траєкторію польоту Планети Х, пояснюють «змовники» затримку «кінця світу». Жителі Нібіру не дозволять своєму «будинку» загинути, поки не знайдуть новий притулок для своїх спадкоємців. Ідеальним варіантом для космічної міграції виглядає Земля, багата водою і різними видами живності, тому прибульці з Планети Х ще кілька століть тому поставили собі за мету відвоювати у людей «блакитний куля».

Розв’язків зв’язати війну з людством ануннаки побоюються за чисельної переваги і недостатнього пізнання противника. На Нібіру було вирішено майстерно зачистити Землю, не привертаючи до себе зайвої уваги – хворобами.

Десятки років певна група людей звинувачує якихось «світових правителів» знищення «зайвих їдців». Використовуючи вірусне зброя, алкоголь, наркотики і штучно виведені недуги, «верхівка» звільняє Землю від нижчого прошарку людства, виставляючи головними лиходіями самих жертв, які нібито займаються самознищенням.

Уфологи традиційно копнули глибше, можна навіть сказати, пробили нове дно. Подивувавшись в Мережі свіже відео з передбачуваним НЛО, противники науки в один голос заспівали, що прибульці з Нібіру висадилися на Землі для нової бактеріологічної атаки. В якості доказів теоретики використовували сумнівні історичні збіги і ролик «приземлення» в Європі.

У 2009 році США і Мексику поглинула спалах свинячого грипу A/H1N1. В кінці літа в 140 регіонах світу нараховувалося понад 250 тисяч випадків інфікування і 2 627 смертельних випадків недуги. У липні американці зняли в небі покидає Землю НЛО. Уфологи не сумніваються, що це прибульці з Нібіру поверталися додому після успішної бактеріологічної атаки.

У 2014 році світ налякала Гвінея, що стала осередком поширення лихоманки Еболи. Про збіг, паралельно з епідемією африканці обговорювали «інопланетну тарілку», що спостерігала за зльотом літака в Преторії (ПАР).

Деякі уфологи примудрилися приписати прибульцям Нібіру спалаху чумі, що стартували півтора століття тому в Єгипті, вбивали щодня тисячу москвичів в 1700-х і закінчилися в Індії в 1963 році 12 662 жертвами. Тоді люди не менш активно обговорювали Планету Х, проте зафіксувати її могли лише олівець і листок паперу.

Якщо вірити прогнозу мисливців за Нібіру і ануннаками, вже прийдешньої зими спалахне епідемія добре відомих людству захворювань. Не виключена пандемія нового недуги, який прибульці нібито виводили на «Зірку смерті» після поширення лихоманки Еболи. Мета у позаземної раси одна – забезпечення нащадків красивим місцем проживання, вируючим океанами та безліччю видів живності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України