Авторські статтіЗдоров'я

Ситуації, які змушують мозок працювати повільно

Як не дивно, це зовсім не пов’язано з пропозицією видати йому рішення з квантової фізики. Все набагато банальніше. Наприклад, двері.

Вчені визначили ТОП-5 ситуацій, які змушують наш мозок періодично «тупити». Це визначили фахівці, які працюють в американському університеті Нотр-Дам.

Кожна людина, виходячи з однієї кімнати в іншу, періодично забуває, навіщо вона це зробила. Причиною виявляються двері.

Мозок пов’язує з ними кордон подій. Відповідно, він відправляє «в архів» пам’те, що було до того, і очищає місце для нових подій.

Доводиться повертатися в «комору» свідомості і терпляче вилучати з неї те, що мозок відправив туди автоматично.

На другій позиції знаходяться звукові сигнали, яких у нашому житті стало безліч. Мозок не відразу здатний впоратися з тим, звідки виходить звук, і що він може позначати.

ТОП-5 ситуаций, которые заставляют мозг «тупить»Щось схоже і з фотографіями. Мозок не завжди здатний оперативно відрізняти їх від реальних персонажів. Зокрема, люди, що кидають дротики у лиходія, будуть набагато прицільніше, ніж при тій же операції з нейтральним персонажем.

Якщо ж людину попросити знищити фотографії, містять дитячі спогади, у нього починається підвищене потовиділення.

Далі слід телефон. Часто людина виразно чує його вібрацію і, діставши, здивовано дивляться на темний екран. Це реакція мозку на необхідність фільтрації великої кількості шуму.

А є ще й колеса. Мозок не завжди встигає слідувати за мінливою картинкою, і йому здається, що вони обертаються в зворотний бік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України