Прибульці з Нібіру використовують Землю для вирощування наркотиків – конспіролог

Африканські племена досі поклоняються канабису і Сиріуса, експерти считают, що це справа рук аннунак з таємничої планети Х.

Повідомлення конспірологів про можливі атаки нибируанцев з кожним днем з’єднання являється ще більше в Мережі. Прибульців порівнюють з людьми і складають портрет позаземних істот за описом передбачуваних очевидців і свідків пришестя інопланетян.

Магнітне поле Сонця з наближенням Планети X зросла у 230 разів, стверджують експерти.

Конспіролог заявив, що прибульці з Нібіру використовують Землю для вирощування наркотиків. Гіпотеза викликала інтерес у громадськості і стала причиною подальшого пошуку зв’язку нибируанцев з вирощуванням речовин. За даними археологів і істориків, Землю в минулому заселяли язичницькі племена, які вірили в різні божества. Африканські племена пронесли досвід поклоніння Сиріуса і канабису до наших днів, тим самим підтверджуючи, що теорія конспиролога може бути вірною, за умови, що життя на Землі почалася з прильоту прибульців.

А вісь уфолог Meagan Angus днями поділився з користувачами свого ресурсу Seattle Weekly подібним міркуванням. Незалежний дослідник, вивчаючи багато матеріали, пов’язані з прибульцями, прийшов до висновку, що вони можуть використовувати Землю і як плантацію для виробництва наркотиків.

«Було поклоніння як Сиріусу, так і травичці канабіс, яку називають коноплями. Причому перекладається слово «cannabis» як «два собаки», однак і Сиріус – ця зірка двох собак», – каже експерт.

Прикладом подібного відношення до наркотиків може вважатися плем’я черокі – американські індіанці. Вони називали коноплі galunlati і пояснювали її походження як подарунок «зоряних людей».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh