Техно

Прибульці з Нібіру використовують Землю для вирощування наркотиків – конспіролог

Африканські племена досі поклоняються канабису і Сиріуса, експерти считают, що це справа рук аннунак з таємничої планети Х.

Повідомлення конспірологів про можливі атаки нибируанцев з кожним днем з’єднання являється ще більше в Мережі. Прибульців порівнюють з людьми і складають портрет позаземних істот за описом передбачуваних очевидців і свідків пришестя інопланетян.

Магнітне поле Сонця з наближенням Планети X зросла у 230 разів, стверджують експерти.

Конспіролог заявив, що прибульці з Нібіру використовують Землю для вирощування наркотиків. Гіпотеза викликала інтерес у громадськості і стала причиною подальшого пошуку зв’язку нибируанцев з вирощуванням речовин. За даними археологів і істориків, Землю в минулому заселяли язичницькі племена, які вірили в різні божества. Африканські племена пронесли досвід поклоніння Сиріуса і канабису до наших днів, тим самим підтверджуючи, що теорія конспиролога може бути вірною, за умови, що життя на Землі почалася з прильоту прибульців.

А вісь уфолог Meagan Angus днями поділився з користувачами свого ресурсу Seattle Weekly подібним міркуванням. Незалежний дослідник, вивчаючи багато матеріали, пов’язані з прибульцями, прийшов до висновку, що вони можуть використовувати Землю і як плантацію для виробництва наркотиків.

«Було поклоніння як Сиріусу, так і травичці канабіс, яку називають коноплями. Причому перекладається слово «cannabis» як «два собаки», однак і Сиріус – ця зірка двох собак», – каже експерт.

Прикладом подібного відношення до наркотиків може вважатися плем’я черокі – американські індіанці. Вони називали коноплі galunlati і пояснювали її походження як подарунок «зоряних людей».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України