Рокер Франческо Лоренці про музику та християнське свідчення

Чи можливо бути успішним в шоу-бізнесі, займатися музикою, грати в рок-групі та нести молоді Добру Новину. Італійський музикант, співак та автор пісень Франческо Лоренці стверджує та своїм прикладом свідчить, що так.

«Ми не станемо U2, але Бог визволив наші душі і дарує нам радість через нашу працю», – цими словами молодий італійський музикант Франческо Лоренці описує непросте завдання свідчити віру в Христа і, одночасно, залишатися в шоу-бізнесі. В інтерв’ю для католицького веб-порталу «Zenit» співак, автор пісень і гітарист гурту «The Sun» розповідає про переломний момент в своєму житті: навернення. Інтерв’ю було записане з нагоди запланованої участі групи «The Sun» у зустрічі італійської молоді з Папою Франциском, що відбудеться 11 серпня 2018 р. на давньоримському іподромі «Circus Maximus» в Римі.

Нетипові рокери

Розповідаючи про своє життя перед досвідом навернення, 35-річний музикант зазначив, що успіх, якого він досягнув у 18-20 років, та світ музики, що часто виключає Бога з людського життя, спонукали його до того, аби зійти з правильної дороги.

За словами Франческа, всі члени його рок-гурту «The Sun» є християнами, що суперечить загальнопоширеному уявленню про рокерів, згідно з яким їхнє життя переповнене крайнощами і порушеннями норм і правил. «Сьогодні ми не є типовими рок-музикантами. І дякувати Богові за це, бо наше життя наповнене радістю, любов’ю і змістом», – наголосив музикант. Він додав, що в історії музики було і є багато прикладів рокерів-християн, серед яких відомий американський співак і композитор Джоні Кеш та ірландська рок-гурт «U2».

«Звичайно, що більшого розголосу набирає новина про митця, що веде безвідповідальне життя, або помирає від передозування наркотиками, ніж той, хто виступає за простий стиль життя і займається доброчинністю, – зазначив співак. – На жаль, це стається тому, що медіа наповнюють нас, переважно, негативними новинами, також і в музиці, приводячи, таким чином, до постійного зниження рівня змісту того, що пропонується масам. Але, незважаючи на це, краса і любов врятують світ».

Музика – великий Божий дар

Відповідаючи на запитання про те, чи можливо займатися професійною музикою і, одночасно, нести людям Добру Новину, Франческо Лоренці зазначив, що музика – це дуже великий Божий дар, який людина може використовувати для добра і свободи, або для зла і поневолення. «Сам у собі, рок має енергію, силу, чіткість, прямоту та ентузіазм, – пояснив він. – Це ідеальний стиль музики для того, аби розбудити свідомість, додати сміливості, розповісти про те, що насправді відбувається навколо. І є багато музикантів, які прагнуть нести світло, граючи рок-музику!»

Сучасна молодь спрагла свідчення

Стосовно того, чи сучасна молодь готова сприйняти християнське звіщення, музикант сказав, що, незважаючи на те, що багато молодих людей і справді частково віддалилися від Церкви, чимало з них поспішають до тих храмів, де зможуть знайти справжніх свідків віри і добрих духовних провідників.

«Останніми роками, – додав він, – ми ми провели багато зустрічей у школах з підлітками, які часто перед тим ніколи не чули імені Христа. У всіх випадках, незалежно від країни та соціального походження, вони були захоплені нашою історією. Хочу зазначити при цьому, що ми чітко говоримо про свою віру. Ці учні часто слухають нас годинами в тиші, а в кінці ставлять нам безліч запитань: вони потребують знайти конкретний орієнтир у світі, який пропонує лише поверхневі, фальшиві або недосяжні приклади. Молоді люди дуже добре сприймають, якщо до них правильно звертатися. Наш обов’язок, як і будь-якої дорослої людини, полягає в тому, щоб дати їм позитивний і реальний приклад, захищаючи їхнє зростання, проживаючи наше життя у правді. Приклад – це найважливіше».

Вдвічі складніший шлях

На завершення інтерв’ю Франческо Лоренці розповів про те, яким чином свідчення віри впливає на його музичну кар’єру. «Ми не станемо “U2″, але Бог визволив наші душі і дарує нам радість через нашу працю, – наголосив рокер. – Коли хтось говорить, що щось втрачає, завжди корисно зрозуміти те, що він, водночас, отримав, бо в іншому випадку враховуватиме лише одну сторону медалі».

Музикант додав, що їхнє свідчення віри ставить їх у невигідне становище в світі музичного бізнесу, і тому їм часто потрібно працювати вдвічі більше, ніж іншим. «Не зважаючи на це, – зазначив він, – ми навчилися прямувати своїм мистецьким шляхом, не “відволікаючись” на те, що відбувається (або не відбувається) навколо нас. І якщо сьогодні подивитися на те, чим є гурт “The Sun”, і скільки добра було зроблено завдяки нашому вибору, скільки життів змінилося і відродилося завдяки нашій музиці, то я можу запевнити, що нам справді нічого не бракує».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh