Австрійська молодь передбачає скорочення кількості країн-членів Євросоюзу

Молодь Австрії очікує скорочення кількості держав-членів Європейського союзу і считают за необхідним відмовитися від ядерної енергетики в Європі. Такі результати дослідження громадської думки, проведеного молодіжної організації Австрійської народної партії (JVP), представлене у вівторок в Брегенці (Vorarlberg).

В онлайн-опитуванні взяли участь трохи більше 1000 чоловік в віці від 16 до 30 років зі всієї Австрії.

53,2% опитаних висловили думку, що в найближчі роки кількість країн, що входять в Європейський союз, зменшиться. 42,7 відсотка респондентів считают, що Євросоюз не повинен розширюватися за рахунок включення балканських держав, навіть якщо вони будуть відповідати всім необхідним вимогам і критеріям. 70,7 відсотка заявили, що переговори про вступ Туреччини в Європейський союз повинні бути припинені.

В більшості своїй молодь Австрії позитивно ставитися до Євросоюзу — 51,9 відсотка, відзначаючи необхідність проведення спільної зовнішньої політики. В питаннях безпеки Європейського союзу 90,5 відсотка опитаних вважають за необхідним відмовитися від ядерної енергетики і у якості пріоритету політики визначити охорону навколишнього середовища.

Втім, є і розчарування серед молоді Австрії в Євросоюзі. Так, на думку, 71,2 відсотка респондентів, Європейський союз приймає не достатні заходи для боротьби з незаконною міграцією. 20,6 відсотка опитаних і зовсім підтримали б вихід Австрії з ЄС.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh