Авторські статтіНовини з Австрії

Австрійська молодь передбачає скорочення кількості країн-членів Євросоюзу

Молодь Австрії очікує скорочення кількості держав-членів Європейського союзу і считают за необхідним відмовитися від ядерної енергетики в Європі. Такі результати дослідження громадської думки, проведеного молодіжної організації Австрійської народної партії (JVP), представлене у вівторок в Брегенці (Vorarlberg).

В онлайн-опитуванні взяли участь трохи більше 1000 чоловік в віці від 16 до 30 років зі всієї Австрії.

53,2% опитаних висловили думку, що в найближчі роки кількість країн, що входять в Європейський союз, зменшиться. 42,7 відсотка респондентів считают, що Євросоюз не повинен розширюватися за рахунок включення балканських держав, навіть якщо вони будуть відповідати всім необхідним вимогам і критеріям. 70,7 відсотка заявили, що переговори про вступ Туреччини в Європейський союз повинні бути припинені.

В більшості своїй молодь Австрії позитивно ставитися до Євросоюзу — 51,9 відсотка, відзначаючи необхідність проведення спільної зовнішньої політики. В питаннях безпеки Європейського союзу 90,5 відсотка опитаних вважають за необхідним відмовитися від ядерної енергетики і у якості пріоритету політики визначити охорону навколишнього середовища.

Втім, є і розчарування серед молоді Австрії в Євросоюзі. Так, на думку, 71,2 відсотка респондентів, Європейський союз приймає не достатні заходи для боротьби з незаконною міграцією. 20,6 відсотка опитаних і зовсім підтримали б вихід Австрії з ЄС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України