Приборкання норовливого: як змусити чоловіка робити те, що вам потрібно

 

Ні, ми не будемо розповідати вам про те, як маніпулювати чоловіком і штовхати його на негарні вчинки, тому що це низько. Зате ми розповімо про ті, як спритно чоловіки вміють взагалі нічого не робити. І про те, як з цим боротися.

Дураковаляння

Слабке місце більшості прохань — делікатності формулювань. Хоча жінкам здається, що це прояв хитрощі: сказати «зараз чаю» замість «постав чайник». Проте розумний чоловік, почувши таке, тут же з садистським задоволенням робить вигляд, що не розуміє натяків. «На Балі зараз добре, співуче». — «Не знаю, зараз подивлюся погоду. Так, там плюс 26». Пауза. «Милий, знаєш, де у нас лежати щипці для завивки?» — «Знаю. На шафі у ванній, звідки ти тільки що прийшла». Пауза,продовжуємо сидіти. «Ти міг бі почистити картоплю?» — «Ну так, я ж в армії це робив,правда, відтоді 15 років минуло». Пауза, дивимося нерозуміюче.

Як розпізнати: “косінню” чоловік зазвичай вдається в хвилину захопленості і ліні. По суті,нам нескладно сходити у ванну за щипцями, якщо ми бачимо, що кохана вже влаштувалася на дивані і одягла на пальці ніг розпірки для педикюру. Але якщо в момент прохання-натяку чоловік захоплений чимось по-справжньому важливим, наприклад, проходити третій коло траси Rainbow Road в Mario Kart, то йому простіше включити дурника. Навіщо? Щоб ти попросила ще раз, підвищила тон, змінила формулювання — загалом, проявила агресію. І в підсумку відчула провину за це.

Як боротися: завжди формулюй прохання чітко. Тут перемагає той, хто першим змусить партнера виглядати лиходієм. Якщо ти прямо сказала «постав чайник» або «хочу на Балі», а чоловік уперся — значити, він злодій. Що і потрібно було доказати.

Вправні торги

Майже чесний інструмент саботажу. Ти хочеш подивитися на новенькій плазмі«Жорстокі ігри»? «Гаразд, але завтра я наводжу друзів дивитися „Міцний горішок“, а ти готуєш нам бутерброди. В костюмі покоївки». Якщо зустрічна пропозиція буде нерівноважною (а в цьому сенс торгів — пропонувати свідомо абсурдні альтернативи), жінка може піти на вчинки. Але найчастіше ми сподіваємося лише на компроміс: ніяких друзів, бутерброди готуємо разом, але зате потім дивимося «Горішок».

Як розпізнати: будь-яка зустрічна пропозиція — знак того, що твоє прохання не буде виконана. У цьому сенсі небезпечні не тільки слова «а давай краще», але і «а давай спочатку». Наприклад: «А давай спочатку секс, а потім я тобі зроблю масаж». Зазвичай«з качаном» все і закінчується.

Як боротися: мінус торгів в тому, що чоловікові все ж таки доводитися робити те, що він сам же і пропонує в якості альтернативи. Тому якщо він уперся і ні в яку не хоче дивитися твій фільм або йти дощ за туалетним папером, яка потрібна тобі для приготування китайського супу, то, можливо, і не потрібно тиснути. Куди розумніше виторгувати щось не менш цінне, підвищуючи ставки і витягаючи з чоловіка нові і нові вчинки. «Нехай друзі приходять, але я буду в костюмі стюардеси. І ми не тільки дивимося „Жорстокі ігри“, альо галі ти ремонтуєш бра біля дзеркала, щоб я могла фарбуватися і ввечері!»

Переусердствование

Сенс прийому в тому, щоб поховати прохання під лавиною бурхливої діяльності. «Покликати маму в гості? Так, точно! Але давай я спочатку перемалюю кімнату, то вона здивується. Все одно збирався. А ти вже знаєш, що будеш готувати?.. А давай купимо гребінців і зробимо салат, який їли ну в тому ресторані, зараз знайду, як він називається…» В хід ідуть будь-які спосібі ускладнення плану — і в підсумку вихідні наступають, а у вашій квартирі у відрах з червоною фарбою плавають тушки неразмороженных кальмарів, які — ай-ай-ай — він помилково купивши замість гребінців.

Як розпізнати: по?перше, твоє прохання зустрічають згодою і навіть захопленням. Це підозріло. По?друге, бурхливу діяльність чоловік зазвичай розведення, коли у твого прохання є година ікс: початок відпустки, свято. Ми любимо дотягнути до критичної точки, а потім сказати: я так хотів, щоб все було ідеально, але на жаль! «Раз з мамою не вийшло, не пропадати ж вихідним…» — скаже чоловік і запропонує піти в боулінг. Благо він ще тиждень тому сказавши друзям, щоб вони вас малі на увазі.

Як боротися: відкидати будь-які поліпшення, якими б чудовими вони не виглядали. Радісно плескати в долоні, почувши згоду. Це, до речі, ніколи не завадить: як відомо, ми млеем від раптової подяки.

Обіцянка

Улюблений прийом чоловіків — простий до дурості і дивно дієвий: «Я спробував,нічого не вийшло», «Я подзвонив, дізнався, чи немає у нас вакансій для тебе. Погані новини…» Зрозуміло, чоловік навіть не пробує, нікуди не дзвонить, а просто повідомляє про негативному результаті.

Як розпізнати: та ніяк. Тут потрібно знаті, з яким виразом дзьоба бреше твій чоловік. Чи аналізувати непрямі ознаки, наприклад, годину, що минувши з моменту прохання. Чи Правда, що він встиг поклопотати, щоб тобі нікого права без іспитів, якщо з тих пір, як ти про це заїкнулася, відлучався тільки в туалет?..

Як боротися: знову ж ніяк, і в цьому геніальність прийому! Хіба що можна після кожної почутої фрази «Спробував-не вийшло» говорити: «А давай я теж спробую». Мовляв, ми ж нічого не втрачаємо.

Удавана турбота

Звичайно, він бі сходив на кухню за кавою, але ти подивись на себе: тобі і так вже око сіпається, шкіра на лобі пересохла, а кава знаєш, який діуретик? І це білизна він бі тобі з радістю купивши, але ти дивись, яка тут товста гумка, вона так буде врізатися в шкіру,а у тебе у цьому місці якраз родимка!.. Всі ці безглузді відмазки в сутності і правда говорять про якусь турботу. Але ти не тішся, головне їх призначення — завуальований відмову.

Як розпізнати: зазвичай чоловік, вдаючись до цього трюку, починає городити ласкаві звернення. Якщо досі він називав тобі «коханої», тільки придавивши твого кошеня своєї іграшковою залізницею, а під час походу по магазинах вимовив це слово тричі — є шанс, що він просто хоче підсолодити пілюлю. Але взагалі, хіба турбота,нехай і корислива, не цінніше якогось там білизни?..

Як боротися: ні, не цінніше? Тоді єдине — це знаходити контрдокази, спираючись на недосяжний чоловікові досвід. «Ну так, якщо каву пити, то він сушити, але я-то хотіла зробити компрес для очей — знаєш, як допомагає при тиках! Сходи, а?» Оскільки чоловік знає про безглуздість доводів, які він висуває, слова «ти все переплутав» і «насправді все навпаки», як правило, його обеззброюють.

Залучення тобі

Вісь ти вже другу годину ходіш на будівельному ринку, куди запроторивши тобі підступний чоловік. «Оновити ванну? Так, супер, я і сам хотів запропонувати! Вирушай швидше на ринок і вибирай плитку, я все одно в цьому нічого не розумію. А я поки візьму на себе всі найскладніше і зміряю труби і розводу». Сенс залучення не обов’язково в тому,щоб звалити на тобі брудну частину роботи, хоча це, звичайно, – вищий пілотаж. Іноді ми просто намагаємося показати жінці, що прохання дійсно ускладнена. Іноді цього виявляється достатня, щоб нас залишили в спокої.

Як розпізнати: знову ж таки — за деланному ажіотажу. Якщо справа нікчемна або дуже відповідальна, чоловікові легше впоратися з ним, щоб ти захоплено ойкала над результатом. Активно ділимося ми тільки нудною роботою.

Як боротися: потрібно дробити нескінченне на нескінченно мале. Тобто, в свою чергу,залучати чоловіка в ті справи, які він доручає тобі. Він просити допомогти йому з плиткою? О’кей, а давай ми разом поїдемо на ринок за плиткою, а потім ти все промеряешь! Замішати цемент? А давай ти мені покажеш, як це робиться, а далі я сама. Ні, ще покажи… Угу, майже зрозуміла. А ще раз?..

Ниття не до місця

Не всякий чоловік зважиться додати цей прийом у свій арсенал — занадто великий ризик для іміджу. Втім, хоча б раз в житті до нього вдавалися навіть найстійкіші з нас. «Ну звичайно, я хотів би завтра підкинути дітей до школи… Але ти згадай, що я весь тиждень без вихідних, і як раз сьогодні знову сидіти допізна за цією дурною халтурою. На ці гроші навіть у відпустку не поїдеш, хіба що на Хайнань. Та ну, дурниці, нічого я не плачу,це у мене рогівка пересохла, ще б пак, стільки за монітором сидіти!» У дитинстві з мамою цей спосіб працював безвідмовно. І раз вже нічого більше не допомагає…

Як розпізнати: ці потоки крокодиловых сліз важко з чимось сплутати. Зазвичай до них, як до останнього аргументу, прибігає чоловік, до цього в стогонах по дрібницях не помічений. Скиглії з ниття, як правило, починають, але ти ж не стала б зустрічатися з скиглієм, правда?

Як боротися: так дуже просто. Пустити відповідну сльозу, влитися потужним припливом в русло його гіперреакції — і повернути в потрібному тобі напрямку. Тільки чи треба? Зрештою, якщо чоловік настільки не хоче робити ті, про що ти його просиш, може, варто наврядчи-годі залишити його в спокої і все зробити самій? Крім іншого, це єдина гарантія, що все буде зроблено правильно.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh