Життя

Приборкання норовливого: як змусити чоловіка робити те, що вам потрібно

 

Укрощение строптивого: как заставить мужчину делать то, что вам нужно

Ні, ми не будемо розповідати вам про те, як маніпулювати чоловіком і штовхати його на негарні вчинки, тому що це низько. Зате ми розповімо про ті, як спритно чоловіки вміють взагалі нічого не робити. І про те, як з цим боротися.

Дураковаляння

Слабке місце більшості прохань — делікатності формулювань. Хоча жінкам здається, що це прояв хитрощі: сказати «зараз чаю» замість «постав чайник». Проте розумний чоловік, почувши таке, тут же з садистським задоволенням робить вигляд, що не розуміє натяків. «На Балі зараз добре, співуче». — «Не знаю, зараз подивлюся погоду. Так, там плюс 26». Пауза. «Милий, знаєш, де у нас лежати щипці для завивки?» — «Знаю. На шафі у ванній, звідки ти тільки що прийшла». Пауза,продовжуємо сидіти. «Ти міг бі почистити картоплю?» — «Ну так, я ж в армії це робив,правда, відтоді 15 років минуло». Пауза, дивимося нерозуміюче.

Як розпізнати: “косінню” чоловік зазвичай вдається в хвилину захопленості і ліні. По суті,нам нескладно сходити у ванну за щипцями, якщо ми бачимо, що кохана вже влаштувалася на дивані і одягла на пальці ніг розпірки для педикюру. Але якщо в момент прохання-натяку чоловік захоплений чимось по-справжньому важливим, наприклад, проходити третій коло траси Rainbow Road в Mario Kart, то йому простіше включити дурника. Навіщо? Щоб ти попросила ще раз, підвищила тон, змінила формулювання — загалом, проявила агресію. І в підсумку відчула провину за це.

Як боротися: завжди формулюй прохання чітко. Тут перемагає той, хто першим змусить партнера виглядати лиходієм. Якщо ти прямо сказала «постав чайник» або «хочу на Балі», а чоловік уперся — значити, він злодій. Що і потрібно було доказати.

Вправні торги

Майже чесний інструмент саботажу. Ти хочеш подивитися на новенькій плазмі«Жорстокі ігри»? «Гаразд, але завтра я наводжу друзів дивитися „Міцний горішок“, а ти готуєш нам бутерброди. В костюмі покоївки». Якщо зустрічна пропозиція буде нерівноважною (а в цьому сенс торгів — пропонувати свідомо абсурдні альтернативи), жінка може піти на вчинки. Але найчастіше ми сподіваємося лише на компроміс: ніяких друзів, бутерброди готуємо разом, але зате потім дивимося «Горішок».

Як розпізнати: будь-яка зустрічна пропозиція — знак того, що твоє прохання не буде виконана. У цьому сенсі небезпечні не тільки слова «а давай краще», але і «а давай спочатку». Наприклад: «А давай спочатку секс, а потім я тобі зроблю масаж». Зазвичай«з качаном» все і закінчується.

Як боротися: мінус торгів в тому, що чоловікові все ж таки доводитися робити те, що він сам же і пропонує в якості альтернативи. Тому якщо він уперся і ні в яку не хоче дивитися твій фільм або йти дощ за туалетним папером, яка потрібна тобі для приготування китайського супу, то, можливо, і не потрібно тиснути. Куди розумніше виторгувати щось не менш цінне, підвищуючи ставки і витягаючи з чоловіка нові і нові вчинки. «Нехай друзі приходять, але я буду в костюмі стюардеси. І ми не тільки дивимося „Жорстокі ігри“, альо галі ти ремонтуєш бра біля дзеркала, щоб я могла фарбуватися і ввечері!»

Переусердствование

Сенс прийому в тому, щоб поховати прохання під лавиною бурхливої діяльності. «Покликати маму в гості? Так, точно! Але давай я спочатку перемалюю кімнату, то вона здивується. Все одно збирався. А ти вже знаєш, що будеш готувати?.. А давай купимо гребінців і зробимо салат, який їли ну в тому ресторані, зараз знайду, як він називається…» В хід ідуть будь-які спосібі ускладнення плану — і в підсумку вихідні наступають, а у вашій квартирі у відрах з червоною фарбою плавають тушки неразмороженных кальмарів, які — ай-ай-ай — він помилково купивши замість гребінців.

Як розпізнати: по?перше, твоє прохання зустрічають згодою і навіть захопленням. Це підозріло. По?друге, бурхливу діяльність чоловік зазвичай розведення, коли у твого прохання є година ікс: початок відпустки, свято. Ми любимо дотягнути до критичної точки, а потім сказати: я так хотів, щоб все було ідеально, але на жаль! «Раз з мамою не вийшло, не пропадати ж вихідним…» — скаже чоловік і запропонує піти в боулінг. Благо він ще тиждень тому сказавши друзям, щоб вони вас малі на увазі.

Як боротися: відкидати будь-які поліпшення, якими б чудовими вони не виглядали. Радісно плескати в долоні, почувши згоду. Це, до речі, ніколи не завадить: як відомо, ми млеем від раптової подяки.

Обіцянка

Улюблений прийом чоловіків — простий до дурості і дивно дієвий: «Я спробував,нічого не вийшло», «Я подзвонив, дізнався, чи немає у нас вакансій для тебе. Погані новини…» Зрозуміло, чоловік навіть не пробує, нікуди не дзвонить, а просто повідомляє про негативному результаті.

Як розпізнати: та ніяк. Тут потрібно знаті, з яким виразом дзьоба бреше твій чоловік. Чи аналізувати непрямі ознаки, наприклад, годину, що минувши з моменту прохання. Чи Правда, що він встиг поклопотати, щоб тобі нікого права без іспитів, якщо з тих пір, як ти про це заїкнулася, відлучався тільки в туалет?..

Як боротися: знову ж ніяк, і в цьому геніальність прийому! Хіба що можна після кожної почутої фрази «Спробував-не вийшло» говорити: «А давай я теж спробую». Мовляв, ми ж нічого не втрачаємо.

Удавана турбота

Звичайно, він бі сходив на кухню за кавою, але ти подивись на себе: тобі і так вже око сіпається, шкіра на лобі пересохла, а кава знаєш, який діуретик? І це білизна він бі тобі з радістю купивши, але ти дивись, яка тут товста гумка, вона так буде врізатися в шкіру,а у тебе у цьому місці якраз родимка!.. Всі ці безглузді відмазки в сутності і правда говорять про якусь турботу. Але ти не тішся, головне їх призначення — завуальований відмову.

Як розпізнати: зазвичай чоловік, вдаючись до цього трюку, починає городити ласкаві звернення. Якщо досі він називав тобі «коханої», тільки придавивши твого кошеня своєї іграшковою залізницею, а під час походу по магазинах вимовив це слово тричі — є шанс, що він просто хоче підсолодити пілюлю. Але взагалі, хіба турбота,нехай і корислива, не цінніше якогось там білизни?..

Як боротися: ні, не цінніше? Тоді єдине — це знаходити контрдокази, спираючись на недосяжний чоловікові досвід. «Ну так, якщо каву пити, то він сушити, але я-то хотіла зробити компрес для очей — знаєш, як допомагає при тиках! Сходи, а?» Оскільки чоловік знає про безглуздість доводів, які він висуває, слова «ти все переплутав» і «насправді все навпаки», як правило, його обеззброюють.

Залучення тобі

Вісь ти вже другу годину ходіш на будівельному ринку, куди запроторивши тобі підступний чоловік. «Оновити ванну? Так, супер, я і сам хотів запропонувати! Вирушай швидше на ринок і вибирай плитку, я все одно в цьому нічого не розумію. А я поки візьму на себе всі найскладніше і зміряю труби і розводу». Сенс залучення не обов’язково в тому,щоб звалити на тобі брудну частину роботи, хоча це, звичайно, – вищий пілотаж. Іноді ми просто намагаємося показати жінці, що прохання дійсно ускладнена. Іноді цього виявляється достатня, щоб нас залишили в спокої.

Як розпізнати: знову ж таки — за деланному ажіотажу. Якщо справа нікчемна або дуже відповідальна, чоловікові легше впоратися з ним, щоб ти захоплено ойкала над результатом. Активно ділимося ми тільки нудною роботою.

Як боротися: потрібно дробити нескінченне на нескінченно мале. Тобто, в свою чергу,залучати чоловіка в ті справи, які він доручає тобі. Він просити допомогти йому з плиткою? О’кей, а давай ми разом поїдемо на ринок за плиткою, а потім ти все промеряешь! Замішати цемент? А давай ти мені покажеш, як це робиться, а далі я сама. Ні, ще покажи… Угу, майже зрозуміла. А ще раз?..

Ниття не до місця

Не всякий чоловік зважиться додати цей прийом у свій арсенал — занадто великий ризик для іміджу. Втім, хоча б раз в житті до нього вдавалися навіть найстійкіші з нас. «Ну звичайно, я хотів би завтра підкинути дітей до школи… Але ти згадай, що я весь тиждень без вихідних, і як раз сьогодні знову сидіти допізна за цією дурною халтурою. На ці гроші навіть у відпустку не поїдеш, хіба що на Хайнань. Та ну, дурниці, нічого я не плачу,це у мене рогівка пересохла, ще б пак, стільки за монітором сидіти!» У дитинстві з мамою цей спосіб працював безвідмовно. І раз вже нічого більше не допомагає…

Як розпізнати: ці потоки крокодиловых сліз важко з чимось сплутати. Зазвичай до них, як до останнього аргументу, прибігає чоловік, до цього в стогонах по дрібницях не помічений. Скиглії з ниття, як правило, починають, але ти ж не стала б зустрічатися з скиглієм, правда?

Як боротися: так дуже просто. Пустити відповідну сльозу, влитися потужним припливом в русло його гіперреакції — і повернути в потрібному тобі напрямку. Тільки чи треба? Зрештою, якщо чоловік настільки не хоче робити ті, про що ти його просиш, може, варто наврядчи-годі залишити його в спокої і все зробити самій? Крім іншого, це єдина гарантія, що все буде зроблено правильно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України