Авторські статті

Президія ВО “Майдан” зустрілася з делегацією Європарламенту і розповіла про вимоги людей

Президія Всеукраїнського об’єднання “Майдан” зустрілися з делегацією Європарламенту на чолі з головою Комітету з міжнародних справ Європарламенту Ельмаром Броком. Про це повідомив народний депутат від “УДАРу”, один з представників президії Валерій Пацкан.

“Ми обговорили політичну ситуацію в країні. Представники української сторони відзначили, що найкращою підтримкою з боку Європи сьогодні буде запровадження персональних санкцій щодо Януковича та його оточення”, –  сказав Валерій Пацкан.

На зустрічі обговорювалися утиски і репресії по відношенню до активістів з боку чинної влади. “Євродепутати розпитували мене і про мій арешт майна”, – відзначив Пацкан.

Представники делегації Європарламенту також поцікавилися думкою Майдану щодо подальшого розвитку подій. “Ми сказали, що люди вимагають повної зміни влади. І щоби знизити градус протистояння у суспільстві, треба провести Конституційну реформу і дострокові президентські вибори”, – підкреслив народний депутат.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.