Авторські статті

Арсеній Яценюк про переговори щодо закону про амністію: Закриття Майдану для людей є неприйнятним

Під амністію не підпадатимуть вбивства, напади на журналістів, викрадення та катування людей. Умова про закриття Майдану є неприйнятною для людей. Про це парламентським журналістам повідомив голова фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк після ранкових переговорів голів фракцій у спікера Рибака.

Він повідомив що під закон про амністію не підпадатимуть кілька справ. Перша з них – навмисне вбивство: “Тобто всі справи, коли наших активістів убили невідомі особи, повинні бути розслідувані і злочинці повинні бути встановлені”.

Під амністію також не підпадатимуть справи, які стосуються нападів на журналістів: “Жоден посадовець, жоден міліціонер не буде підпадати під амністію, якщо він скоїв напад на журналістів”.

Арсеній Яценюк також підкреслив, що ще одна стаття, яка не підпадає під амністію, – це катування та викрадення людей: “Зараз багато людей зникли. Генеральна прокуратура і всі правоохоронні органи повинні негайно встановити місце знаходження цих людей”, – додав він.

Він повідомив, що ще один блок питань стосується умов амністії: “Наші політичні опоненти виставляють умову, за якою треба закрити Майдан, і тоді амністія стане чинною. Такі умови для людей є неприйнятними”.

“Зараз іде дискусія, як знайти правильне рішення”, – додав Арсеній Яценюк.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України