Авторські статті

Якщо влада не чує своїх громадян – це тонкий лід для влади. Вона може провалитися

Лідер “УДАРу” Віталій Кличко вважає, що треба покласти край ситуації, коли всі в державі залежать від настрою президента. Про це він заявив журналістам в кулуарах Верховної Ради.

Кличко наголосив, що Конституція 2004 року дозволить розподілити владні повноваження і стабілізувати ситуацію в країні. “Вся повнота повноважень зосереджена в одних руках, і це призвело до монополії. Всі сьогодні в країні залежать від того, з яким настроєм прокидається одна людина – президент”, – зауважив лідер “УДАРу”. За його словами, розподіл повноважень між президентом, парламентом та урядом дасть можливість рівноваги владних структур.

Кличко переконаний, що спікер Рибак отримав наказ “заговорювати” питання щодо повернення до Конституції 2004 року. “Під час зустрічі з президентом, зважаючи на ті речі, які президент казав, у мене склалося враження, що він живе в інформаційному вакуумі, який йому створило його оточення”, – сказав лідер “УДАРу”. Віталій Кличко додав, що намагався донести до Януковича об’єктивну інформацію, однак президент нічого не чує. “Це небезпечна тенденція. Він має розуміти реальний стан справ в державі. Якщо влада не чує своїх громадян – це тонкий лід для влади. Вона може провалитися”, – зауважив політик.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України