Авторські статті

Політолог розповів, чому навіть сусідні країни ЄС мають дуже різну статистику летальних випадків за коронавірус

Популярний український блогер і політолог Сергій Таран у своєму блозі пише про те, що навіть сусідні країни Європейського Союзу мають дуже різну статистику летальних випадків за коронавірусу.

За словами політолога, серед країн, які зіткнулися з пандемією Німеччина успішно запобігає летальні випадки, орієнтовно на 1000 захворювань 2 летальних випадки, в Італії – ситуація погана, на 1000 захворювань – 82,98 летальних випадки. Десь посередині – Франція і США.

Сергій Таран підкреслює, у виданні «Euronews» говориться, що головний фактор ефективності антивірусних заходів в Німеччині – масове тестування та раннє виявлення хвороби, там тестують при найменшій підозрі, навіть, якщо немає ознак хвороби. Стратегія і системність державних інститутів мають дуже велике значення. Це важливо розуміти української влади, яка буде нести персональну відповідальність за захист і безпеку українського населення. Від коронавіруса немає якоїсь вакцини або унікального способу лікування, вся суть полягає в тому, щоб на ранній стадії почати лікування, тоді 99%, що людину буде чекати одужання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України