Авторські статті

Політолог розповів, чому навіть сусідні країни ЄС мають дуже різну статистику летальних випадків за коронавірус

Популярний український блогер і політолог Сергій Таран у своєму блозі пише про те, що навіть сусідні країни Європейського Союзу мають дуже різну статистику летальних випадків за коронавірусу.

За словами політолога, серед країн, які зіткнулися з пандемією Німеччина успішно запобігає летальні випадки, орієнтовно на 1000 захворювань 2 летальних випадки, в Італії – ситуація погана, на 1000 захворювань – 82,98 летальних випадки. Десь посередині – Франція і США.

Сергій Таран підкреслює, у виданні «Euronews» говориться, що головний фактор ефективності антивірусних заходів в Німеччині – масове тестування та раннє виявлення хвороби, там тестують при найменшій підозрі, навіть, якщо немає ознак хвороби. Стратегія і системність державних інститутів мають дуже велике значення. Це важливо розуміти української влади, яка буде нести персональну відповідальність за захист і безпеку українського населення. Від коронавіруса немає якоїсь вакцини або унікального способу лікування, вся суть полягає в тому, щоб на ранній стадії почати лікування, тоді 99%, що людину буде чекати одужання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh