Авторські статтіНовини

Представники Держприкордонслужби взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Актуальні проблеми криміналістики та судової експертології»

Під час заходу експертами Головного експертно-криміналістичного центру Держприкордонслужби були висвітлені питання щодо особливостей підроблення сучасних іноземних паспортних документів.

На офіційне запрошення керівництва Навчально-наукового інституту Національної академії внутрішніх справ, експерти Головного експертно-криміналістичного центру Держприкордонслужби  взяли участь у роботі міжвідомчої науково-практичної конференції «Актуальні проблеми криміналістики та судової експертології», яка відбулася цього тижня на у м. Києві.

Під час заходу експертами Головного експертно-криміналістичного центру Держприкордонслужби були висвітлені питання щодо особливостей підроблення сучасних іноземних паспортних документів.

Загалом конференція присвячувалася науковим та прикладним проблемам кримінальної процесуальної діяльності, розробкам новітніх експертних методик, розвитку демократичних інститутів, метою яких є інтеграція України у європейське співтовариство. Особлива увага приділялася сучасним проблемам реформування органів внутрішніх справ та виконання завдань, визначених Стратегією розвитку системи МВС України до 2020 року.

Так, під час форуму науковці та експерти обговорили наукові та прикладні проблеми: криміналістичного забезпечення розслідування злочинів, проведення криміналістичних експертиз та досліджень, впровадження інновацій у процес підготовки фахівців у вищих навчальних закладах України тощо.

У конференції взяли участь професорсько-викладацький склад провідних юридичних вишів, науковці спеціалізованих експертних науково-дослідних установ Міністерства юстиції України, Служби безпеки України, експерти-криміналісти Експертної служби МВС України та судово-медичних установ, а також представники Національної поліції і прокуратури.

За підсумками роботи, учасники заходу наголосили на необхідності постійної всебічної міжвідомчої взаємодії між судово-експертними установами правоохоронних органів, під час розслідування злочинів, які несуть загрозу національній безпеці, зокрема протидії нелегальній міграції, торгівлі людьми та розповсюдженню тероризму.

Варто зазначити, що останнім часом такі форуми, присвячені дослідженням  актуальних проблем криміналістики та судової експертології стають сучасною наукової платформою з напрацювання конструктивних пропозицій щодо удосконалення чинного законодавства у галузі судової експертизи та підвищення ефективності експертного забезпечення судочинства в Україні.

Представники Держприкордонслужби взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Актуальні проблеми криміналістики та судової експертології» Представники Держприкордонслужби взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Актуальні проблеми криміналістики та судової експертології» Представники Держприкордонслужби взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Актуальні проблеми криміналістики та судової експертології»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.